J. polski – Marek Styś

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Nauczyciel-polonista w IV LO w Rzeszowie i Liceum Ogólnokształcącym w Boguchwale. Od 10 lat egzaminator OKE Kraków, przewodniczący zespołu egzaminatorów oceniających maturę pisemną i ustną z języka polskiego, trener nowej formuły matury i autor arkusza maturalnego z języka polskiego przygotowanego dla Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Wykładowca kultury języka polskiego i korektor publikacji naukowych Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Rzeszowie. Koordynator Objazdowego Festiwalu Filmów o Prawach Człowieka Watch Docs w Rzeszowie. Edukator Wydawnictwa Szkolnego PWN, autor materiałów dydaktycznych, prowadzący warsztaty metodyczne dla nauczycieli. Koordynator regionalny projektu edukacyjnego „Miłosz od Nowa” Centrum Edukacji Obywatelskiej i opiekun młodzieży w projekcie „Czwarta władza z klasą. Szkolny koncern medialny.”

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

CO WCHODZI W SKŁAD MATURY MIĘDZYNARODOWEJ?

Oceny z 6 egzaminów końcowych. Oceny z obowiązkowych prac pisemnych wykonywanych przez uczniów w ciągu dwóch lat trwania programu, Zaliczony Extended Essay...

 
Naukowy sukces absolwenta LOB

Naukowy sukces absolwenta LOB

Bardzo miło nam poinformować, cytując wpis zamieszczony na stronie internatowej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, że pan Maciej Bryś [absolwent...

 
 

NASZE SUKCESY »

Naukowy sukces absolwenta LOB

Naukowy sukces absolwenta LOB

Bardzo miło nam poinformować, cytując wpis zamieszczony na stronie internatowej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, że pan Maciej Bryś [absolwent...

 
Matura 2019 – podsumowanie

Matura 2019 – podsumowanie

W bieżącym roku szkolnym egzaminu maturalnego w skali kraju nie zdał niemal co  piąty uczeń, w województwie podkarpackim porażka stała się udziałem 19%...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij