J. polski – Marek Styś

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Nauczyciel-polonista w IV LO w Rzeszowie i Liceum Ogólnokształcącym w Boguchwale. Od 10 lat egzaminator OKE Kraków, przewodniczący zespołu egzaminatorów oceniających maturę pisemną i ustną z języka polskiego, trener nowej formuły matury i autor arkusza maturalnego z języka polskiego przygotowanego dla Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Wykładowca kultury języka polskiego i korektor publikacji naukowych Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Rzeszowie. Koordynator Objazdowego Festiwalu Filmów o Prawach Człowieka Watch Docs w Rzeszowie. Edukator Wydawnictwa Szkolnego PWN, autor materiałów dydaktycznych, prowadzący warsztaty metodyczne dla nauczycieli. Koordynator regionalny projektu edukacyjnego „Miłosz od Nowa” Centrum Edukacji Obywatelskiej i opiekun młodzieży w projekcie „Czwarta władza z klasą. Szkolny koncern medialny.”

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Informacje dla kandydatów

Informacje dla kandydatów

W związku z niekorzystnym okresem wyznaczonym kandydatom ubiegającym się o przyjęcie do klasy dwujęzycznej, na rejestrację w systemie elektronicznym, który...

 
Rzut oka na LOB z lotu ptaka

Rzut oka na LOB z lotu ptaka

Wszystkich obecnych i przyszłych uczniów zapraszamy do spojrzenia na siedzibę Liceum w Boguchwale z nowej, nietypowej perspektywy. W wyniku współpracy ucznia...

 
 

NASZE SUKCESY »

LOB – World School

LOB – World School

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że dziś otrzymaliśmy list podpisany przez Panią doktor Siva Kumari Dyrektora Generalnego International Baccalaureate...

 
Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Niezmiernie miło nam poinformować, że Michał Machowski tegoroczny absolwent klasy IIIB, Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale,...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij