J.angielski – Marta Fijałkowska

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Wykształcenie:

Jestem absolwentką studiów licencjackich Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Rzeszowie. Studia magisterskie na kierunku filologii angielskiej ze specjalnością nauczycielską ukończyłam na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Doświadczenie:

Posiadam kilkuletnie doświadczenie pedagogiczne jako lektor i nauczyciel języka angielskiego – pracowałam w każdej z grup wiekowych, zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i dorosłymi. Oprócz nauczania języka angielskiego w zespołach na każdym poziomie zaawansowania, uczyłam również języka specjalistycznego w branży ekonomicznej.

Przez kilka lat współkoordynowałam projekty mobilności, m.in. projekt Erazmus+. Kilkukrotnie wyjeżdżałam do Wielkiej Brytanii, sprawując opiekę nad uczestnikami projektów oraz zajmując się wszelkimi aspektami organizacyjnymi i formalnymi.

Cele:

Chciałabym przekazać moim uczniom pasję do uczenia się języka angielskiego. Chciałabym, aby zrozumieli, że znajomość tego języka pozwoli im, przede wszystkim, na osiągnięcie satysfakcjonujących wyników z egzaminów, ale również ułatwi im komunikowanie się i poruszanie podczas wyjazdów zagranicznych, pozwoli na nawiązanie kontaktu z ludźmi z całego świata czy na zrozumienie tekstów ulubionych piosenek i filmów.

Dodam, że praca nauczyciela dostarcza mi wiele radości, dlatego zawsze wchodzę do klasy witając uczniów uśmiechem i pełnym entuzjazmu „hello”.

Zainteresowania:

W wolnych chwilach lubię czytać książki i rozwiązywać krzyżówki. Uwielbiam także podróże, wędrówki po górach i jazdę na rowerze.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

CO WCHODZI W SKŁAD MATURY MIĘDZYNARODOWEJ [EGZAMINU]?

Oceny z 6 egzaminów końcowych. Oceny z obowiązkowych prac pisemnych wykonywanych przez uczniów w ciągu dwóch lat trwania programu, Zaliczony Extended Essay...

 
Naukowy sukces absolwenta LOB

Naukowy sukces absolwenta LOB

Bardzo miło nam poinformować, cytując wpis zamieszczony na stronie internatowej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, że pan Maciej Bryś [absolwent...

 
 

NASZE SUKCESY »

Naukowy sukces absolwenta LOB

Naukowy sukces absolwenta LOB

Bardzo miło nam poinformować, cytując wpis zamieszczony na stronie internatowej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, że pan Maciej Bryś [absolwent...

 
Matura 2019 – podsumowanie

Matura 2019 – podsumowanie

W bieżącym roku szkolnym egzaminu maturalnego w skali kraju nie zdał niemal co  piąty uczeń, w województwie podkarpackim porażka stała się udziałem 19%...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij