J.angielski – Marta Fijałkowska

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Wykształcenie:

Jestem absolwentką studiów licencjackich Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Rzeszowie. Studia magisterskie na kierunku filologii angielskiej ze specjalnością nauczycielską ukończyłam na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Doświadczenie:

Posiadam kilkuletnie doświadczenie pedagogiczne jako lektor i nauczyciel języka angielskiego – pracowałam w każdej z grup wiekowych, zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i dorosłymi. Oprócz nauczania języka angielskiego w zespołach na każdym poziomie zaawansowania, uczyłam również języka specjalistycznego w branży ekonomicznej.

Przez kilka lat współkoordynowałam projekty mobilności, m.in. projekt Erazmus+. Kilkukrotnie wyjeżdżałam do Wielkiej Brytanii, sprawując opiekę nad uczestnikami projektów oraz zajmując się wszelkimi aspektami organizacyjnymi i formalnymi.

Cele:

Chciałabym przekazać moim uczniom pasję do uczenia się języka angielskiego. Chciałabym, aby zrozumieli, że znajomość tego języka pozwoli im, przede wszystkim, na osiągnięcie satysfakcjonujących wyników z egzaminów, ale również ułatwi im komunikowanie się i poruszanie podczas wyjazdów zagranicznych, pozwoli na nawiązanie kontaktu z ludźmi z całego świata czy na zrozumienie tekstów ulubionych piosenek i filmów.

Dodam, że praca nauczyciela dostarcza mi wiele radości, dlatego zawsze wchodzę do klasy witając uczniów uśmiechem i pełnym entuzjazmu „hello”.

Zainteresowania:

W wolnych chwilach lubię czytać książki i rozwiązywać krzyżówki. Uwielbiam także podróże, wędrówki po górach i jazdę na rowerze.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Informacje dla kandydatów

Informacje dla kandydatów

W związku z niekorzystnym okresem wyznaczonym kandydatom ubiegającym się o przyjęcie do klasy dwujęzycznej, na rejestrację w systemie elektronicznym, który...

 
Rzut oka na LOB z lotu ptaka

Rzut oka na LOB z lotu ptaka

Wszystkich obecnych i przyszłych uczniów zapraszamy do spojrzenia na siedzibę Liceum w Boguchwale z nowej, nietypowej perspektywy. W wyniku współpracy ucznia...

 
 

NASZE SUKCESY »

LOB – World School

LOB – World School

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że dziś otrzymaliśmy list podpisany przez Panią doktor Siva Kumari Dyrektora Generalnego International Baccalaureate...

 
Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Niezmiernie miło nam poinformować, że Michał Machowski tegoroczny absolwent klasy IIIB, Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale,...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij