Spotkanie z grupą podróżniczą „trzask.pl”

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Dnia 6 grudnia 2016 roku z okazji Mikołajek uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Boguchwale spotkali się z podróżnikiem – Panem Grzegorzem Chachurą z grupy podróżniczej „trzask.pl”, który tym razem postanowił opowiedzieć o wyprawie do Brazylii.

Brazylia jest niezwykle pięknym, a zarazem kontrastowym krajem. Można w niej zobaczyć bogate miasta, a zaraz za nimi fawele, dzielnice ubogich ludzi, w których przestępstwo ciągle się szerzy. Uczniowie mieli okazje spojrzeć na wszystko „z drugiej strony medalu” oraz oczami podróżnika.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Informacje dla kandydatów

Informacje dla kandydatów

W związku z niekorzystnym okresem wyznaczonym kandydatom ubiegającym się o przyjęcie do klasy dwujęzycznej, na rejestrację w systemie elektronicznym, który...

 
Rzut oka na LOB z lotu ptaka

Rzut oka na LOB z lotu ptaka

Wszystkich obecnych i przyszłych uczniów zapraszamy do spojrzenia na siedzibę Liceum w Boguchwale z nowej, nietypowej perspektywy. W wyniku współpracy ucznia...

 
 

NASZE SUKCESY »

LOB – World School

LOB – World School

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że dziś otrzymaliśmy list podpisany przez Panią doktor Siva Kumari Dyrektora Generalnego International Baccalaureate...

 
Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Niezmiernie miło nam poinformować, że Michał Machowski tegoroczny absolwent klasy IIIB, Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale,...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij