Spotkanie z grupą podróżniczą „trzask.pl”

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Dnia 6 grudnia 2016 roku z okazji Mikołajek uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Boguchwale spotkali się z podróżnikiem – Panem Grzegorzem Chachurą z grupy podróżniczej „trzask.pl”, który tym razem postanowił opowiedzieć o wyprawie do Brazylii.

Brazylia jest niezwykle pięknym, a zarazem kontrastowym krajem. Można w niej zobaczyć bogate miasta, a zaraz za nimi fawele, dzielnice ubogich ludzi, w których przestępstwo ciągle się szerzy. Uczniowie mieli okazje spojrzeć na wszystko „z drugiej strony medalu” oraz oczami podróżnika.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

CO WCHODZI W SKŁAD MATURY MIĘDZYNARODOWEJ [EGZAMINU]?

Oceny z 6 egzaminów końcowych. Oceny z obowiązkowych prac pisemnych wykonywanych przez uczniów w ciągu dwóch lat trwania programu, Zaliczony Extended Essay...

 
Naukowy sukces absolwenta LOB

Naukowy sukces absolwenta LOB

Bardzo miło nam poinformować, cytując wpis zamieszczony na stronie internatowej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, że pan Maciej Bryś [absolwent...

 
 

NASZE SUKCESY »

Naukowy sukces absolwenta LOB

Naukowy sukces absolwenta LOB

Bardzo miło nam poinformować, cytując wpis zamieszczony na stronie internatowej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, że pan Maciej Bryś [absolwent...

 
Matura 2019 – podsumowanie

Matura 2019 – podsumowanie

W bieżącym roku szkolnym egzaminu maturalnego w skali kraju nie zdał niemal co  piąty uczeń, w województwie podkarpackim porażka stała się udziałem 19%...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij