Spotkanie z grupą podróżniczą „trzask.pl”

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Dnia 6 grudnia 2016 roku z okazji Mikołajek uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Boguchwale spotkali się z podróżnikiem – Panem Grzegorzem Chachurą z grupy podróżniczej „trzask.pl”, który tym razem postanowił opowiedzieć o wyprawie do Brazylii.

Brazylia jest niezwykle pięknym, a zarazem kontrastowym krajem. Można w niej zobaczyć bogate miasta, a zaraz za nimi fawele, dzielnice ubogich ludzi, w których przestępstwo ciągle się szerzy. Uczniowie mieli okazje spojrzeć na wszystko „z drugiej strony medalu” oraz oczami podróżnika.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Matura 2022

Matura 2022

Dziś – 4 maja 2022r. – rozpoczyna się sesja maturalna, która w LOB potrwa do 23 maja włącznie. W tym roku do matury przystępuje 56 absolwentów Liceum...

 
Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III

29 IV 2022 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego tegorocznych maturzystów. Ten szczególny dzień dla uczniów, którzy ukończyli szkołę średnią,...

 
 

NASZE SUKCESY »

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Ogólnopolska Olimpiada Historyczna to przedsięwzięcie o długoletniej tradycji i wysokiej renomie. Olimpiada Historyczna, rokrocznie przyciąga najlepszych młodych...

 
Podkarpacki Konkurs Chemiczny

Podkarpacki Konkurs Chemiczny

05.02.2022 r.uczeń kl.3d Miłosz Jachyra brał udział już w trzecim etapie Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego z części teoretycznej i został...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij