Otrzęsiny 2011, czyli oficjalne powitanie klas pierwszych.

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Dnia 29 września, zgodnie z tradycją szkolną, odbyły się otrzęsiny klas pierwszych. Uczniowie klas starszych oficjalnie przyjęli do grona licealistów swoich młodszych kolegów, którzy dzielnie stawili czoło wymyślnym konkurencjom.

 Impreza rozpoczęła się od karaoke, a uczniowie chórem odśpiewali bardziej i mniej znane przeboje. Później przyszła kolej na „otrzęsinowe” zawody, do których uczestnicy podeszli z pełnym zaangażowaniem, wykazując się determinacją, profesjonalizmem i nie lada odwagą.

 Jedną z najciekawszych konkurencji były pokazy tańców towarzyskich. Cztery pary, niczym prawdziwi zawodowcy, zaprezentowały wspaniałe choreografie własnego autorstwa. Każda para taneczna za swój efektowny pokaz została nagrodzona nie tylko wysoką punktacją jury, ale też gromkimi brawami i okrzykami uznania.

 Niemałą atrakcję stanowiły zdjęcia nauczycieli, którzy udostępnili swe fotografie z dzieciństwa do jednego z przygotowanych zadań. Rozpoznając swoich profesorów, uczniowie wykazali się dużą spostrzegawczością. Sama konkurencja okazała się doskonałą zabawą nie tylko dla uczniów, ale też dla kadry pedagogicznej. Cóż, ten wspomnień czar….

 Tego wieczoru pierwszoklasiści mieli do wykonania jeszcze wiele zadań i dużo można by o nich pisać, ale najważniejsze jest to, iż poradzili sobie ze wszystkim, co dla nich przygotowali starsi koledzy. Do zawodów zaangażowano też wychowawców, którzy musieli wykazać się wyjątkową zręcznością, by zdobyć dla swoich grup cenne punkty.

 Otrzęsiny okazały się nie tylko sprawdzianem dla nowych uczniów, ale przede wszystkim doskonałą zabawą, w której udział wzięli wszyscy. Ten wspaniały wieczór zakończył się  dyskoteką, która z pewnością mogłaby trwać do białego rana, gdyby tylko kolejny dzień był wolny od nauki.

 Życzymy wszystkim uczniom, aby czas spędzony w liceum był dla nich równie udany i pełen sukcesów jak ten wieczór.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Powiem Ci, dlaczego LOB – cz.2

Powiem Ci, dlaczego LOB – cz.2

Wchodząc na poniższy link, wszyscy zainteresowani, mogą wczytać się we wspomnienia i opinie naszych absolwentów, wyrażane przez ich komiksowych awatarów...

 
Aktualności Boguchwalskie, odc. 4

Aktualności Boguchwalskie, odc. 4

Zachęcamy do obejrzenia Aktualności Boguchwalskich, w których widzowie obok mnogich relacji odnoszących się do najważniejszych lokalnych wydarzeń, znajdą...

 
 

NASZE SUKCESY »

LOB – World School

LOB – World School

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że dziś otrzymaliśmy list podpisany przez Panią doktor Siva Kumari Dyrektora Generalnego International Baccalaureate...

 
Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Niezmiernie miło nam poinformować, że Michał Machowski tegoroczny absolwent klasy IIIB, Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale,...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij