Otrzęsiny 2011, czyli oficjalne powitanie klas pierwszych.

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Dnia 29 września, zgodnie z tradycją szkolną, odbyły się otrzęsiny klas pierwszych. Uczniowie klas starszych oficjalnie przyjęli do grona licealistów swoich młodszych kolegów, którzy dzielnie stawili czoło wymyślnym konkurencjom.

 Impreza rozpoczęła się od karaoke, a uczniowie chórem odśpiewali bardziej i mniej znane przeboje. Później przyszła kolej na „otrzęsinowe” zawody, do których uczestnicy podeszli z pełnym zaangażowaniem, wykazując się determinacją, profesjonalizmem i nie lada odwagą.

 Jedną z najciekawszych konkurencji były pokazy tańców towarzyskich. Cztery pary, niczym prawdziwi zawodowcy, zaprezentowały wspaniałe choreografie własnego autorstwa. Każda para taneczna za swój efektowny pokaz została nagrodzona nie tylko wysoką punktacją jury, ale też gromkimi brawami i okrzykami uznania.

 Niemałą atrakcję stanowiły zdjęcia nauczycieli, którzy udostępnili swe fotografie z dzieciństwa do jednego z przygotowanych zadań. Rozpoznając swoich profesorów, uczniowie wykazali się dużą spostrzegawczością. Sama konkurencja okazała się doskonałą zabawą nie tylko dla uczniów, ale też dla kadry pedagogicznej. Cóż, ten wspomnień czar….

 Tego wieczoru pierwszoklasiści mieli do wykonania jeszcze wiele zadań i dużo można by o nich pisać, ale najważniejsze jest to, iż poradzili sobie ze wszystkim, co dla nich przygotowali starsi koledzy. Do zawodów zaangażowano też wychowawców, którzy musieli wykazać się wyjątkową zręcznością, by zdobyć dla swoich grup cenne punkty.

 Otrzęsiny okazały się nie tylko sprawdzianem dla nowych uczniów, ale przede wszystkim doskonałą zabawą, w której udział wzięli wszyscy. Ten wspaniały wieczór zakończył się  dyskoteką, która z pewnością mogłaby trwać do białego rana, gdyby tylko kolejny dzień był wolny od nauki.

 Życzymy wszystkim uczniom, aby czas spędzony w liceum był dla nich równie udany i pełen sukcesów jak ten wieczór.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Wycieczka do Przemyśla

Wycieczka do Przemyśla

W ubiegły wtorek klasy drugie liceum wybrały się na wycieczkę do Przemyśla w celu poznania w krótkim zarysie historyczno-kulturowy charakter miasta. Już na...

 
Spotkanie autorskie

Spotkanie autorskie

11 października 2021 r. odbyło się spotkanie z Anną Ziobro – autorką powieści: „Za ścianą ciszy”, „Tysiąc kawałków” i „Brakujący...

 
 

NASZE SUKCESY »

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny 2021”

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny 2021”

Kangur Matematyczny na stałe wpisał się w grupę konkursów matematycznych, w których corocznie biorą udział uzdolnieni matematycznie uczniowie Liceum Ogólnokształcącego...

 
Wyróżnienie w konkursie historycznym

Wyróżnienie w konkursie historycznym

Oliwier Kąkol (klasa 2C) został wyróżniony przez organizatorów Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „KRĄG”. Oliwier zdobył 27 punktów. Najlepsi...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij