Klasa 3B

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Najlepsze osoby w szkole to oczywiście klasa 3 B . Mamy 9 cudownych dziewczyn i  wspaniałych chłopaków, których jest aż dwóch.  Jesteśmy klasą humanistyczną. ( i wcale wg. niektórych nie jesteśmy na samym dole hierarchii szkolnej, czyt. niewolnicy)

Na czele naszej klasy stoi pani matematyk, która posiada ogromne pokłady cierpliwości, a mianowicie mowa o wspaniałej pani Agnieszce Drąg.

3 B to przede wszystkim specjaliści różnych dziedzin naukowych, od historii, przez geografię aż po chemię. Nie brakuje u nas również osób o duchu artysty jak i sportowca. Przyjechaliśmy do boguchwalskiego liceum z różnych stron, m.in. Boguchwała, Gwoźnica, Czudec, Niechobrz, i wiele innych miejscowości.

Naszą klasą dowodzą :

Przewodniczący : Natalia Buczny

Zastępca : Izabela Kołodziej

Skarbnik : Justyna Kozłowska

Jesteśmy zintegrowaną klasą. Nie brakuje nam entuzjazmu i poczucia humoru. Wygłupy i żarty to u nas codzienność. Bez zarzutu można powiedzieć że tworzymy  szkolną rodzinę.

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

W dniu 24 czerwca 2022 r. w Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Uroczystości...

 
Projekt Erasmus+ „CHEFS- Clean, Healthy Environment & Fit Students”

Projekt Erasmus+ „CHEFS- Clean, Healthy Environment & Fit Students”

Miło jest nam poinformować, że Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale po raz kolejny zostało beneficjentem projektu Erasmus+,...

 
LOBster – czerwiec 2022

LOBster – czerwiec 2022

Zachęcamy do zapoznania się z lekturą nowego wydania LOBSTERA – gazety szkolnej. LOBSTER – czerwiec 2022 Zespół redakcyjny  

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij