Klasa A rocznik 2010-2013 Wychowawca: Agnieszka Czarnik

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Nasza klasa była pierwszym rocznikiem w Liceum Ogólnokształcącym w Boguchwale i czujemy się z tego faktu dumni. Dobra atmosfera i mili ludzie, pomagający sobie nawzajem budują naprawdę niepowtarzalny klimat tej szkoły. Mimo rozległych zainteresowań i wyraźnego podziału na grupy humanistyczną i przyrodniczą bez trudu znaleźliśmy wspólny język.

Jesteśmy ambitni i otwarci na inne kultury – obcokrajowcy, przyjeżdżający do Liceum w ramach programu AIESEC byli ciepło przyjmowani i szczegółowo wypytywani o swoje zwyczaje i kraje. Wszystkie te spotkania były bardzo miło odbierane zarówno przez nas, jak i przez naszych gości.

Uwielbialiśmy w Liceum dobrą zabawę – dyskoteki zawsze były organizowane z rozmachem i entuzjazmem, a zabawa na nich była przednia. Podobna rzecz miała się z wycieczkami – były one dla nas synonimem dobrze spędzonego czasu. My po prostu nie lubiliśmy się nudzić.

Można by napisać o nas o wiele, wiele więcej, ale nie ma słów, które opiszą naszą wyjątkowość. Po prostu trzeba nas poznać!

Wizyta delegacji z Bagwell Collage Kennesaw State University (USA)

Wizyta delegacji z Bagwell Collage Kennesaw State University (USA)

Wizyta delegacji z Bagwell Collage (USA) oraz z Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Rzeszowskiego 16 czerwca 2016 r. uczniowie Liceum i Gimnazjum Dwujęzycznego...

 
Międzynarodowa konferencja podsumowująca projekt Erasmus+

Międzynarodowa konferencja podsumowująca projekt Erasmus+

Międzynarodowa konferencja podsumowująca projekt Erasmus+ KA2 – Strategic Partnerships for School Education Project „BE, ACT, LIVE: Being Aware, Discovernig...

 
Tydzień konstytucyjny

Tydzień konstytucyjny

Uczniowie klas drugich Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale, realizujący wiedzę o społeczeństwie na poziomie rozszerzonym,...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij