Klasa A rocznik 2010-2013 Wychowawca: Agnieszka Czarnik

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Nasza klasa była pierwszym rocznikiem w Liceum Ogólnokształcącym w Boguchwale i czujemy się z tego faktu dumni. Dobra atmosfera i mili ludzie, pomagający sobie nawzajem budują naprawdę niepowtarzalny klimat tej szkoły. Mimo rozległych zainteresowań i wyraźnego podziału na grupy humanistyczną i przyrodniczą bez trudu znaleźliśmy wspólny język.

Jesteśmy ambitni i otwarci na inne kultury – obcokrajowcy, przyjeżdżający do Liceum w ramach programu AIESEC byli ciepło przyjmowani i szczegółowo wypytywani o swoje zwyczaje i kraje. Wszystkie te spotkania były bardzo miło odbierane zarówno przez nas, jak i przez naszych gości.

Uwielbialiśmy w Liceum dobrą zabawę – dyskoteki zawsze były organizowane z rozmachem i entuzjazmem, a zabawa na nich była przednia. Podobna rzecz miała się z wycieczkami – były one dla nas synonimem dobrze spędzonego czasu. My po prostu nie lubiliśmy się nudzić.

Można by napisać o nas o wiele, wiele więcej, ale nie ma słów, które opiszą naszą wyjątkowość. Po prostu trzeba nas poznać!

Edukacja z iPadami w oddziałach dwujęzycznych Liceum Ogólnokształcącego  w Boguchwale

Edukacja z iPadami w oddziałach dwujęzycznych Liceum Ogólnokształcącego w Boguchwale

W Liceum Ogólnokształcącym w Boguchwale w roku szkolnym 2014/2015 istnieją już dwa oddziały dwujęzyczne – klasa Ib i klasa IIb. Uczniowie tych klas...

 
Beania 2014 – Powitanie klas pierwszych w LOB

Beania 2014 – Powitanie klas pierwszych w LOB

W dniu 30 września 2014 r. tj. wtorek, w Liceum miały miejsce Beania klas pierwszych. Z tej okazji starsze klasy przygotowały różne konkurencje i atrakcje dla...

 
Kursy edukacyjne 2014/2015 – serdecznie zapraszamy

Kursy edukacyjne 2014/2015 – serdecznie zapraszamy

Towarzystwo Przyjaciół Liceum Ogólnokształcącego w Boguchwale organizuje w roku szkolnym 2014/2015 kursy edukacyjne z zakresu języków obcych i przedmiotów...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij