Klasa A rocznik 2010-2013 Wychowawca: Agnieszka Czarnik

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Nasza klasa była pierwszym rocznikiem w Liceum Ogólnokształcącym w Boguchwale i czujemy się z tego faktu dumni. Dobra atmosfera i mili ludzie, pomagający sobie nawzajem budują naprawdę niepowtarzalny klimat tej szkoły. Mimo rozległych zainteresowań i wyraźnego podziału na grupy humanistyczną i przyrodniczą bez trudu znaleźliśmy wspólny język.

Jesteśmy ambitni i otwarci na inne kultury – obcokrajowcy, przyjeżdżający do Liceum w ramach programu AIESEC byli ciepło przyjmowani i szczegółowo wypytywani o swoje zwyczaje i kraje. Wszystkie te spotkania były bardzo miło odbierane zarówno przez nas, jak i przez naszych gości.

Uwielbialiśmy w Liceum dobrą zabawę – dyskoteki zawsze były organizowane z rozmachem i entuzjazmem, a zabawa na nich była przednia. Podobna rzecz miała się z wycieczkami – były one dla nas synonimem dobrze spędzonego czasu. My po prostu nie lubiliśmy się nudzić.

Można by napisać o nas o wiele, wiele więcej, ale nie ma słów, które opiszą naszą wyjątkowość. Po prostu trzeba nas poznać!

Akcja „Pomoc dla zwierzaków ze schroniska w Boguchwale”

Akcja „Pomoc dla zwierzaków ze schroniska w Boguchwale”

Wspólnymi siłami Samorząd Uczniowski Liceum Ogólnokształcącego oraz Gimnazjum Dwujęzycznego w Boguchwale zorganizował zbiórkę darów dla zwierząt ze schroniska w...

 
Obserwacje astronomiczne na lekcjach fizyki

Obserwacje astronomiczne na lekcjach fizyki

Wieczorem, 11 grudnia 2015 r., uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Boguchwale, realizujący program rozszerzonej fizyki, przeprowadzili kolejne teleskopowe...

 
Stacja meteorologiczna w Boguchwale

Stacja meteorologiczna w Boguchwale

Instytut Uprawy, Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach – Państwowy Instytut Badawczy (IUNG-PiB) we współpracy z Podkarpackim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij