Klasa A rocznik 2010-2013 Wychowawca: Agnieszka Czarnik

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Nasza klasa była pierwszym rocznikiem w Liceum Ogólnokształcącym w Boguchwale i czujemy się z tego faktu dumni. Dobra atmosfera i mili ludzie, pomagający sobie nawzajem budują naprawdę niepowtarzalny klimat tej szkoły. Mimo rozległych zainteresowań i wyraźnego podziału na grupy humanistyczną i przyrodniczą bez trudu znaleźliśmy wspólny język.

Jesteśmy ambitni i otwarci na inne kultury – obcokrajowcy, przyjeżdżający do Liceum w ramach programu AIESEC byli ciepło przyjmowani i szczegółowo wypytywani o swoje zwyczaje i kraje. Wszystkie te spotkania były bardzo miło odbierane zarówno przez nas, jak i przez naszych gości.

Uwielbialiśmy w Liceum dobrą zabawę – dyskoteki zawsze były organizowane z rozmachem i entuzjazmem, a zabawa na nich była przednia. Podobna rzecz miała się z wycieczkami – były one dla nas synonimem dobrze spędzonego czasu. My po prostu nie lubiliśmy się nudzić.

Można by napisać o nas o wiele, wiele więcej, ale nie ma słów, które opiszą naszą wyjątkowość. Po prostu trzeba nas poznać!

XXIV Seminarium „Wybrane problemy chemii” na Politechnice Rzeszowskiej

XXIV Seminarium „Wybrane problemy chemii” na Politechnice Rzeszowskiej

W dniu  9.02.2017 r. uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Boguchwale uczestniczyli w wykładach i zajęciach laboratoryjnych organizowanych w ramach XXIV Seminarium...

 
Pracowite ferie nauczycieli LOB

Pracowite ferie nauczycieli LOB

   Uczestnictwo nauczycieli Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale w zagranicznych szkoleniach podczas ferii staje się tradycją....

 
Ponownie „Brązowy Laur” w Rankingu „Perspektyw 2017”  dla Liceum Ogólnokształcącego w Boguchwale

Ponownie „Brązowy Laur” w Rankingu „Perspektyw 2017” dla Liceum Ogólnokształcącego w Boguchwale

Miło nam poinformować całą społeczność uczniowską oraz rodziców i wszystkie osoby żywo zainteresowane działalnością Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij