Klasa A rocznik 2010-2013 Wychowawca: Agnieszka Czarnik

 

KALENDARIUM

  • 10 kwietnia 2015Dzień Otwartej Szkoły - „Festiwal Nauki” w Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bog
  • 4 maja 2015Matury 2015
AEC v1.0.3

Nasza klasa była pierwszym rocznikiem w Liceum Ogólnokształcącym w Boguchwale i czujemy się z tego faktu dumni. Dobra atmosfera i mili ludzie, pomagający sobie nawzajem budują naprawdę niepowtarzalny klimat tej szkoły. Mimo rozległych zainteresowań i wyraźnego podziału na grupy humanistyczną i przyrodniczą bez trudu znaleźliśmy wspólny język.

Jesteśmy ambitni i otwarci na inne kultury – obcokrajowcy, przyjeżdżający do Liceum w ramach programu AIESEC byli ciepło przyjmowani i szczegółowo wypytywani o swoje zwyczaje i kraje. Wszystkie te spotkania były bardzo miło odbierane zarówno przez nas, jak i przez naszych gości.

Uwielbialiśmy w Liceum dobrą zabawę – dyskoteki zawsze były organizowane z rozmachem i entuzjazmem, a zabawa na nich była przednia. Podobna rzecz miała się z wycieczkami – były one dla nas synonimem dobrze spędzonego czasu. My po prostu nie lubiliśmy się nudzić.

Można by napisać o nas o wiele, wiele więcej, ale nie ma słów, które opiszą naszą wyjątkowość. Po prostu trzeba nas poznać!

Informacja o wynikach naboru na stanowisko księgowej w Liceum Ogólnokształcącym w Boguchwale

Informacja o wynikach naboru na stanowisko księgowej w Liceum Ogólnokształcącym w Boguchwale

Informacja o wynikach naboru na stanowisko księgowej w Liceum Ogólnokształcącym w Boguchwale kliknij tutaj

 
Krystian Herba nauczyciel LOB pobił nowy Rekord Guinessa, tym razem na Tajwanie

Krystian Herba nauczyciel LOB pobił nowy Rekord Guinessa, tym razem na Tajwanie

Krystian Herba nauczyciel wychowania fizycznego w Liceum Ogólnokształcącym w Boguchwale pobił nowy Rekord Guinessa. 22 marca 2015 r. pokonał 3139 schodów wieżowca...

 
Międzynarodowa wymiana w ramach programu Erasmus Plus

Międzynarodowa wymiana w ramach programu Erasmus Plus

Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale pod opieką nauczycieli uczestniczą w wymianie międzynarodowej w ramach projektu...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij