Klasa A rocznik 2010-2013 Wychowawca: Agnieszka Czarnik

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Nasza klasa była pierwszym rocznikiem w Liceum Ogólnokształcącym w Boguchwale i czujemy się z tego faktu dumni. Dobra atmosfera i mili ludzie, pomagający sobie nawzajem budują naprawdę niepowtarzalny klimat tej szkoły. Mimo rozległych zainteresowań i wyraźnego podziału na grupy humanistyczną i przyrodniczą bez trudu znaleźliśmy wspólny język.

Jesteśmy ambitni i otwarci na inne kultury – obcokrajowcy, przyjeżdżający do Liceum w ramach programu AIESEC byli ciepło przyjmowani i szczegółowo wypytywani o swoje zwyczaje i kraje. Wszystkie te spotkania były bardzo miło odbierane zarówno przez nas, jak i przez naszych gości.

Uwielbialiśmy w Liceum dobrą zabawę – dyskoteki zawsze były organizowane z rozmachem i entuzjazmem, a zabawa na nich była przednia. Podobna rzecz miała się z wycieczkami – były one dla nas synonimem dobrze spędzonego czasu. My po prostu nie lubiliśmy się nudzić.

Można by napisać o nas o wiele, wiele więcej, ale nie ma słów, które opiszą naszą wyjątkowość. Po prostu trzeba nas poznać!

Spotkanie kandydatów i osób zainteresowanych ofertą edukacyjną LOB

Spotkanie kandydatów i osób zainteresowanych ofertą edukacyjną LOB

Zapraszamy wszystkich uczniów zainteresowanych ofertą edukacyjną LOB, którzy jeszcze nie złożyli podań oraz tych, którzy wciąż nie podjęli decyzji co...

 
ERASMUS+ KA1 –PORTUGALSKI PROJEKT – JOB SHADOWING

ERASMUS+ KA1 –PORTUGALSKI PROJEKT – JOB SHADOWING

Gimnazjum Dwujęzyczne oraz Liceum Ogólnokształcące w Boguchwale mają przyjemność uczestniczyć w projekcie realizowanym w ramach Erasmus + akcja KA1 „Job...

 
Trzecia matura w Liceum Ogólnokształcącym w Boguchwale

Trzecia matura w Liceum Ogólnokształcącym w Boguchwale

W dniu 4 maja 2015 roku pięćdziesięciu uczniów Liceum w Boguchwale, podobnie jak tysiące innych maturzystów w całym kraju, przystąpiło do pierwszego egzaminu...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij