Klasa A rocznik 2010-2013 Wychowawca: Agnieszka Czarnik

 

KALENDARIUM

  • 24 marca 2018Projekt "Młodzi odkrywcy" - „Practice biology in English”
  • 7 kwietnia 2018Projekt "Młodzi odkrywcy" - „Zastosowanie aplikacji informatycznych w geografii”.
  • 25 kwietnia 2018Dzień Otwarty Szkoły
  • 27 kwietnia 2018Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas 3 LOB
AEC v1.0.3

Nasza klasa była pierwszym rocznikiem w Liceum Ogólnokształcącym w Boguchwale i czujemy się z tego faktu dumni. Dobra atmosfera i mili ludzie, pomagający sobie nawzajem budują naprawdę niepowtarzalny klimat tej szkoły. Mimo rozległych zainteresowań i wyraźnego podziału na grupy humanistyczną i przyrodniczą bez trudu znaleźliśmy wspólny język.

Jesteśmy ambitni i otwarci na inne kultury – obcokrajowcy, przyjeżdżający do Liceum w ramach programu AIESEC byli ciepło przyjmowani i szczegółowo wypytywani o swoje zwyczaje i kraje. Wszystkie te spotkania były bardzo miło odbierane zarówno przez nas, jak i przez naszych gości.

Uwielbialiśmy w Liceum dobrą zabawę – dyskoteki zawsze były organizowane z rozmachem i entuzjazmem, a zabawa na nich była przednia. Podobna rzecz miała się z wycieczkami – były one dla nas synonimem dobrze spędzonego czasu. My po prostu nie lubiliśmy się nudzić.

Można by napisać o nas o wiele, wiele więcej, ale nie ma słów, które opiszą naszą wyjątkowość. Po prostu trzeba nas poznać!

„Maths in English – Maths with a difference”

„Maths in English – Maths with a difference”

W dniu 16.03.2018 roku odbył się finałowy etap IV Rzeszowskiego Konkursu matematycznego – „Maths in English – Maths with a difference”. Wzięło w nim...

 
Nabór na rok szkolny 2018/2019 do klas pierwszych Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale

Nabór na rok szkolny 2018/2019 do klas pierwszych Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale

Liceum Ogólnokształcące w Boguchwale zamierza w roku szkolnym 2018/19 utworzyć dwa oddziały dwujęzyczne (z polskim i angielskim językiem nauczania) oraz klasę...

 
Dylematy szóstoklasistów. Jak zostać uczniem Liceum Dwujęzycznego w Boguchwale?

Dylematy szóstoklasistów. Jak zostać uczniem Liceum Dwujęzycznego w Boguchwale?

Badania z zakresu neurodydaktyki potwierdzają, że nauczanie w dwu językach usprawnia pracę mózgu i zwiększa osiągane przez uczniów wyniki. Uczeń w oddziałach...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij