Klasa A rocznik 2010-2013 Wychowawca: Agnieszka Czarnik

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Nasza klasa była pierwszym rocznikiem w Liceum Ogólnokształcącym w Boguchwale i czujemy się z tego faktu dumni. Dobra atmosfera i mili ludzie, pomagający sobie nawzajem budują naprawdę niepowtarzalny klimat tej szkoły. Mimo rozległych zainteresowań i wyraźnego podziału na grupy humanistyczną i przyrodniczą bez trudu znaleźliśmy wspólny język.

Jesteśmy ambitni i otwarci na inne kultury – obcokrajowcy, przyjeżdżający do Liceum w ramach programu AIESEC byli ciepło przyjmowani i szczegółowo wypytywani o swoje zwyczaje i kraje. Wszystkie te spotkania były bardzo miło odbierane zarówno przez nas, jak i przez naszych gości.

Uwielbialiśmy w Liceum dobrą zabawę – dyskoteki zawsze były organizowane z rozmachem i entuzjazmem, a zabawa na nich była przednia. Podobna rzecz miała się z wycieczkami – były one dla nas synonimem dobrze spędzonego czasu. My po prostu nie lubiliśmy się nudzić.

Można by napisać o nas o wiele, wiele więcej, ale nie ma słów, które opiszą naszą wyjątkowość. Po prostu trzeba nas poznać!

Wywiadówka śródstemestralna w LOB

Wywiadówka śródstemestralna w LOB

W najbliższy czwartek tj. 26 listopada 2015 r. o godz. 17:30 odbędzie się w Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale wywiadówka...

 
Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

W  dniu 18 listopada 2015 r. o godz. 10:00 w sali kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie odbyła się uroczysta gala wręczenia dyplomów...

 
Prawa człowieka w filmach

Prawa człowieka w filmach

W najbliższy czwartek (19 listopada 2015 roku) w godzinach od 1300 do 1800, po raz drugi w naszej szkole, odbędzie się pokaz filmów objazdowego festiwalu filmów...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij