Klasa A rocznik 2010-2013 Wychowawca: Agnieszka Czarnik

 

KALENDARIUM

  • 4 maja 2015Matury 2015
AEC v1.0.3

Nasza klasa była pierwszym rocznikiem w Liceum Ogólnokształcącym w Boguchwale i czujemy się z tego faktu dumni. Dobra atmosfera i mili ludzie, pomagający sobie nawzajem budują naprawdę niepowtarzalny klimat tej szkoły. Mimo rozległych zainteresowań i wyraźnego podziału na grupy humanistyczną i przyrodniczą bez trudu znaleźliśmy wspólny język.

Jesteśmy ambitni i otwarci na inne kultury – obcokrajowcy, przyjeżdżający do Liceum w ramach programu AIESEC byli ciepło przyjmowani i szczegółowo wypytywani o swoje zwyczaje i kraje. Wszystkie te spotkania były bardzo miło odbierane zarówno przez nas, jak i przez naszych gości.

Uwielbialiśmy w Liceum dobrą zabawę – dyskoteki zawsze były organizowane z rozmachem i entuzjazmem, a zabawa na nich była przednia. Podobna rzecz miała się z wycieczkami – były one dla nas synonimem dobrze spędzonego czasu. My po prostu nie lubiliśmy się nudzić.

Można by napisać o nas o wiele, wiele więcej, ale nie ma słów, które opiszą naszą wyjątkowość. Po prostu trzeba nas poznać!

SPOTKANIE Z NATIVE SPEAKEREM GLYN’EM GRIFFITHS’EM

SPOTKANIE Z NATIVE SPEAKEREM GLYN’EM GRIFFITHS’EM

27 kwietnia 2015r. rozpoczął się cykl spotkań z native speakerem, architektem oraz doktorantem Socjologii Uniwersytetu Rzeszowskiego. Glyn Griffiths  urodził...

 
Wizyta uczniów LOB w Parlamencie Europejskim

Wizyta uczniów LOB w Parlamencie Europejskim

W dniach 17.04 – 21.04.15 r. grupa młodzieży z Podkarpacia wraz z opiekunami przebywała w Brukseli w ramach zaproszenia europosła – pana Stanisława...

 
Warsztaty po wiedeńsku

Warsztaty po wiedeńsku

Nauczyciel geografii Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale – Hubert Maj już po raz drugi rok z rzędu zakwalifikował się...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij