Author Archive: adrag

Quick links

Sukces w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym-Kangur 2013

Już po raz kolejny w Liceum Ogólnokształcącym w Boguchwale uzdolnieni matematycznie uczniowie uczestniczyli w intelektualnej zabawie międzynarodowej – Kangur Matematyczny. Gratulujemy  uczennicom Liceum: Monice Kunas i Gabrieli Wilk, które otrzymały wyróżnienie w kategorii JUNIOR! Życzymy dalszych sukcesów!

Święto KANGURA 2012

15 marca uzdolnieni  matematycznie uczniowie Liceum uczestniczyli w miÄ™dzynarodowej rywalizacji w ramach Konkursu Matematycznego – Kangur.  GoÅ›ciliÅ›my również uczniów z Gimnazjum  Boguchwale. Wszystkim Å»yczymy sukcesów i trzymamy kciuki!