Klasa 3B (oddział dwujęzyczny) Wychowawca: mgr Łukasz Bryk

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Jesteśmy klasą 3B w Liceum Dwujęzycznym w Boguchwale. Nasza grupa liczy 34 osoby: 9 chłopców oraz 25 dziewczyn. Jesteśmy grupą, która jest chętna do współpracy i wzajemnej pomocy. Mimo tego, że każdy z nas jest całkowicie inny, razem tworzymy wyjątkową grupę . Aktualnie każdy z nas rozwija swoje pasje i zainteresowania na wybranych rozszerzeniach, ale każdy z nas poza szkołą ma swoje hobby. Posiadamy wiele różnych zainteresowań począwszy od tańca, grania na instrumentach, malarstwa, a kończąc na karate, jeździe konnej czy projektowaniu tatuaży. W naszych szeregach znajduje się przewodniczący szkoły, który z wielkim zaangażowaniem dba o życie społeczne naszej szkoły. Mamy opinię kulturalnej i wesołej klasy. Są wśród nas geniusze z matematyki oraz m.in. z biologii, fizyki, chemii oraz geografii. Naszym głównym celem jest opanować język angielski do perfekcji. Jesteśmy bardzo ambitni, dążymy do wyznaczonych celów na różnych płaszczyznach. Chociaż jest nas dużo, to i tak dobrze się dogadujemy oraz tworzymy miłą, spokojną atmosferę. Pomagamy sobie w trudnych sytuacjach i zawsze każdy może liczyć na siebie.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Matura 2022

Matura 2022

Dziś – 4 maja 2022r. – rozpoczyna się sesja maturalna, która w LOB potrwa do 23 maja włącznie. W tym roku do matury przystępuje 56 absolwentów Liceum...

 
Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III

29 IV 2022 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego tegorocznych maturzystów. Ten szczególny dzień dla uczniów, którzy ukończyli szkołę średnią,...

 
 

NASZE SUKCESY »

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Ogólnopolska Olimpiada Historyczna to przedsięwzięcie o długoletniej tradycji i wysokiej renomie. Olimpiada Historyczna, rokrocznie przyciąga najlepszych młodych...

 
Podkarpacki Konkurs Chemiczny

Podkarpacki Konkurs Chemiczny

05.02.2022 r.uczeń kl.3d Miłosz Jachyra brał udział już w trzecim etapie Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego z części teoretycznej i został...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij