Matematyka – Zofia Machnicka

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Wykształcenie: ukończyłam studia magisterskie na kierunku Matematyka w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Rzeszowie, obecnie Uniwersytet Rzeszowski. Uczestniczyłam w wielu szkoleniach i warsztatach krajowych i zagranicznych z zakresu zastosowania nauk ścisłych w badaniach naukowych i prowadzeniu działalności biznesowej.

Doświadczenie: posiadam 15-letnie doświadczenie w pracy nauczyciela i wykładowcy matematyki. Od września 2017 roku jestem nauczycielem matematyki w Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale i w Szkole Podstawowej Montessori z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale.

W latach 2005-2017 byłam wykładowcą akademickim w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz nauczycielem matematyki w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym w Rzeszowie.

Cele i zainteresowania: odkąd rozpoczęłam pracę z młodzieżą, przygotowuję zespoły najzdolniejszych uczniów do konkursów i olimpiad matematycznych [m.in. do: Kangura matematycznego, Sowy matematycznej, Konkursu matematycznego im. Prof. J.Marszała, Konkursu matematycznego im. F.Leji, Olimpiady matematycznej – O diamentowy indeks AGH, URoków matematyki]. Moi wychowankowie zajmują w nich wysokie lokaty.

Moje zainteresowania dydaktyczno-naukowe obejmują obszar efektywnych metod nauczania matematyki.

Wolne chwile staram się spędzić z rodziną i przyjaciółmi. Lubię dobrą książkę i kilkudniowe wyjazdy w polskie góry.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Powiem Ci, dlaczego LOB – cz.2

Powiem Ci, dlaczego LOB – cz.2

Wchodząc na poniższy link, wszyscy zainteresowani, mogą wczytać się we wspomnienia i opinie naszych absolwentów, wyrażane przez ich komiksowych awatarów...

 
Aktualności Boguchwalskie, odc. 4

Aktualności Boguchwalskie, odc. 4

Zachęcamy do obejrzenia Aktualności Boguchwalskich, w których widzowie obok mnogich relacji odnoszących się do najważniejszych lokalnych wydarzeń, znajdą...

 
 

NASZE SUKCESY »

LOB – World School

LOB – World School

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że dziś otrzymaliśmy list podpisany przez Panią doktor Siva Kumari Dyrektora Generalnego International Baccalaureate...

 
Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Niezmiernie miło nam poinformować, że Michał Machowski tegoroczny absolwent klasy IIIB, Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale,...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij