Matematyka – Zofia Machnicka

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Wykształcenie: ukończyłam studia magisterskie na kierunku Matematyka w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Rzeszowie, obecnie Uniwersytet Rzeszowski. Uczestniczyłam w wielu szkoleniach i warsztatach krajowych i zagranicznych z zakresu zastosowania nauk ścisłych w badaniach naukowych i prowadzeniu działalności biznesowej.

Doświadczenie: posiadam 15-letnie doświadczenie w pracy nauczyciela i wykładowcy matematyki. Od września 2017 roku jestem nauczycielem matematyki w Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale i w Szkole Podstawowej Montessori z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale.

W latach 2005-2017 byłam wykładowcą akademickim w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz nauczycielem matematyki w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym w Rzeszowie.

Cele i zainteresowania: odkąd rozpoczęłam pracę z młodzieżą, przygotowuję zespoły najzdolniejszych uczniów do konkursów i olimpiad matematycznych [m.in. do: Kangura matematycznego, Sowy matematycznej, Konkursu matematycznego im. Prof. J.Marszała, Konkursu matematycznego im. F.Leji, Olimpiady matematycznej – O diamentowy indeks AGH, URoków matematyki]. Moi wychowankowie zajmują w nich wysokie lokaty.

Moje zainteresowania dydaktyczno-naukowe obejmują obszar efektywnych metod nauczania matematyki.

Wolne chwile staram się spędzić z rodziną i przyjaciółmi. Lubię dobrą książkę i kilkudniowe wyjazdy w polskie góry.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

CO WCHODZI W SKŁAD MATURY MIĘDZYNARODOWEJ?

Oceny z 6 egzaminów końcowych. Oceny z obowiązkowych prac pisemnych wykonywanych przez uczniów w ciągu dwóch lat trwania programu, Zaliczony Extended Essay...

 
Naukowy sukces absolwenta LOB

Naukowy sukces absolwenta LOB

Bardzo miło nam poinformować, cytując wpis zamieszczony na stronie internatowej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, że pan Maciej Bryś [absolwent...

 
 

NASZE SUKCESY »

Naukowy sukces absolwenta LOB

Naukowy sukces absolwenta LOB

Bardzo miło nam poinformować, cytując wpis zamieszczony na stronie internatowej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, że pan Maciej Bryś [absolwent...

 
Matura 2019 – podsumowanie

Matura 2019 – podsumowanie

W bieżącym roku szkolnym egzaminu maturalnego w skali kraju nie zdał niemal co  piąty uczeń, w województwie podkarpackim porażka stała się udziałem 19%...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij