INFORMATYKA – dr Paweł Delimata

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Wykształcenie :

Ukończyłem studia licencjackie i magisterskie na kierunku matematyka na Wydziale Matematyczno Przyrodniczym Uniwersytetu Rzeszowskiego. Jestem autorem rozprawy doktorskiej „Metody hybrydowe w analizie i klasyfikacji danych”, którą obroniłem na Wydziale Informatyki i Nauki o Materiałach Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach uzyskując stopień naukowy doktora nauk technicznych w zakresie informatyki.

Doświadczenie:

Mam wieloletnie doświadczenie jako nauczyciel oraz nauczyciel akademicki, które zdobyłem pracując w szkole oraz na Uniwersytecie Rzeszowskim.
Jestem właścicielem niezależnego studia  SmallBigSquare, które zajmuje się tworzeniem gier i aplikacji na komputery stacjonarne – platformy Steam, itch.io oraz urządzenia mobilne z systemami Android i iOS.

Cele i zainteresowania:

Moją pasją jest projektowanie i programowanie gier  oraz wszelkie aspekty ich tworzenia. Interesują mnie również wszelkie zagadnienia związane ze sztuczną inteligencją ( która  była przedmiotem moich badań naukowych),  tworzenie grafiki proceduralnej, algorytmiczne rozwiązywanie problemów, ciekawe problemy matematyczne.

Lubię podróże oraz filmy science fiction.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Matura 2022

Matura 2022

Dziś – 4 maja 2022r. – rozpoczyna się sesja maturalna, która w LOB potrwa do 23 maja włącznie. W tym roku do matury przystępuje 56 absolwentów Liceum...

 
Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III

29 IV 2022 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego tegorocznych maturzystów. Ten szczególny dzień dla uczniów, którzy ukończyli szkołę średnią,...

 
 

NASZE SUKCESY »

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Ogólnopolska Olimpiada Historyczna to przedsięwzięcie o długoletniej tradycji i wysokiej renomie. Olimpiada Historyczna, rokrocznie przyciąga najlepszych młodych...

 
Podkarpacki Konkurs Chemiczny

Podkarpacki Konkurs Chemiczny

05.02.2022 r.uczeń kl.3d Miłosz Jachyra brał udział już w trzecim etapie Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego z części teoretycznej i został...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij