INFORMATYKA – dr Paweł Delimata

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Wykształcenie :

Ukończyłem studia licencjackie i magisterskie na kierunku matematyka na Wydziale Matematyczno Przyrodniczym Uniwersytetu Rzeszowskiego. Jestem autorem rozprawy doktorskiej „Metody hybrydowe w analizie i klasyfikacji danych”, którą obroniłem na Wydziale Informatyki i Nauki o Materiałach Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach uzyskując stopień naukowy doktora nauk technicznych w zakresie informatyki.

Doświadczenie:

Mam wieloletnie doświadczenie jako nauczyciel oraz nauczyciel akademicki, które zdobyłem pracując w szkole oraz na Uniwersytecie Rzeszowskim.
Jestem właścicielem niezależnego studia  SmallBigSquare, które zajmuje się tworzeniem gier i aplikacji na komputery stacjonarne – platformy Steam, itch.io oraz urządzenia mobilne z systemami Android i iOS.

Cele i zainteresowania:

Moją pasją jest projektowanie i programowanie gier  oraz wszelkie aspekty ich tworzenia. Interesują mnie również wszelkie zagadnienia związane ze sztuczną inteligencją ( która  była przedmiotem moich badań naukowych),  tworzenie grafiki proceduralnej, algorytmiczne rozwiązywanie problemów, ciekawe problemy matematyczne.

Lubię podróże oraz filmy science fiction.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

CO WCHODZI W SKŁAD MATURY MIĘDZYNARODOWEJ [EGZAMINU]?

Oceny z 6 egzaminów końcowych. Oceny z obowiązkowych prac pisemnych wykonywanych przez uczniów w ciągu dwóch lat trwania programu, Zaliczony Extended Essay...

 
Naukowy sukces absolwenta LOB

Naukowy sukces absolwenta LOB

Bardzo miło nam poinformować, cytując wpis zamieszczony na stronie internatowej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, że pan Maciej Bryś [absolwent...

 
 

NASZE SUKCESY »

Naukowy sukces absolwenta LOB

Naukowy sukces absolwenta LOB

Bardzo miło nam poinformować, cytując wpis zamieszczony na stronie internatowej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, że pan Maciej Bryś [absolwent...

 
Matura 2019 – podsumowanie

Matura 2019 – podsumowanie

W bieżącym roku szkolnym egzaminu maturalnego w skali kraju nie zdał niemal co  piąty uczeń, w województwie podkarpackim porażka stała się udziałem 19%...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij