INFORMATYKA – dr Paweł Delimata

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Wykształcenie :

Ukończyłem studia licencjackie i magisterskie na kierunku matematyka na Wydziale Matematyczno Przyrodniczym Uniwersytetu Rzeszowskiego. Jestem autorem rozprawy doktorskiej „Metody hybrydowe w analizie i klasyfikacji danych”, którą obroniłem na Wydziale Informatyki i Nauki o Materiałach Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach uzyskując stopień naukowy doktora nauk technicznych w zakresie informatyki.

Doświadczenie:

Mam wieloletnie doświadczenie jako nauczyciel oraz nauczyciel akademicki, które zdobyłem pracując w szkole oraz na Uniwersytecie Rzeszowskim.
Jestem właścicielem niezależnego studia  SmallBigSquare, które zajmuje się tworzeniem gier i aplikacji na komputery stacjonarne – platformy Steam, itch.io oraz urządzenia mobilne z systemami Android i iOS.

Cele i zainteresowania:

Moją pasją jest projektowanie i programowanie gier  oraz wszelkie aspekty ich tworzenia. Interesują mnie również wszelkie zagadnienia związane ze sztuczną inteligencją ( która  była przedmiotem moich badań naukowych),  tworzenie grafiki proceduralnej, algorytmiczne rozwiązywanie problemów, ciekawe problemy matematyczne.

Lubię podróże oraz filmy science fiction.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Powiem Ci, dlaczego LOB – cz.2

Powiem Ci, dlaczego LOB – cz.2

Wchodząc na poniższy link, wszyscy zainteresowani, mogą wczytać się we wspomnienia i opinie naszych absolwentów, wyrażane przez ich komiksowych awatarów...

 
Aktualności Boguchwalskie, odc. 4

Aktualności Boguchwalskie, odc. 4

Zachęcamy do obejrzenia Aktualności Boguchwalskich, w których widzowie obok mnogich relacji odnoszących się do najważniejszych lokalnych wydarzeń, znajdą...

 
 

NASZE SUKCESY »

LOB – World School

LOB – World School

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że dziś otrzymaliśmy list podpisany przez Panią doktor Siva Kumari Dyrektora Generalnego International Baccalaureate...

 
Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Niezmiernie miło nam poinformować, że Michał Machowski tegoroczny absolwent klasy IIIB, Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale,...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij