Obóz integracyjny klas pierwszych w Janowie Lubelskim

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Jak co roku, w ostatni weekend wakacji (31.08.-1.09.2019 r.), uczniowie klas pierwszych Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale pojechali na 2-dniową wycieczkę integracyjną. Uczniowie oraz nauczyciele wzięli udział w licznych atrakcjach przygotowanych przez ośrodek „Zoom Przygody”. Dzień pierwszy upłynął na licznych zabawach integracyjnych. Wieczorem odbyły się nocne podchody w ciemnym lesie. Na koniec na każdą grupę czekała nagroda przygotowana przez organizatorów. Wieczór zakończył się wspólnym ogniskiem przy dźwiękach gitary. Drugi dzień obfitował mocno w adrenalinę. Wszyscy brodzili po pas w bagnie z licznymi pułapkami, a na koniec odbyła się bitwa błotna. Jazda dżipami po okolicznych lasach i mokradłach również okazała się dużą atrakcją. Na odważnych czekał również żyroskop i inne liczne zabawy i gry integracyjne. Wszyscy świetnie się bawili a wspólne pokonywanie przeszkód i przeżywanie przygód znakomicie zintegrowały zespół klasowy oraz nauczycieli.

Obejrzyj film

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Wyniki tegorocznych matur są już znane

Wyniki tegorocznych matur są już znane

Wyniki tegorocznych matur są już znane. W skali kraju majowe egzaminy okazały się  zbyt trudnym wyzwaniem dla co czwartego abiturienta. Na tym tle wyniki uczniów...

 
Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny 2021”

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny 2021”

Kangur Matematyczny na stałe wpisał się w grupę konkursów matematycznych, w których corocznie biorą udział uzdolnieni matematycznie uczniowie Liceum Ogólnokształcącego...

 
 

NASZE SUKCESY »

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny 2021”

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny 2021”

Kangur Matematyczny na stałe wpisał się w grupę konkursów matematycznych, w których corocznie biorą udział uzdolnieni matematycznie uczniowie Liceum Ogólnokształcącego...

 
Wyróżnienie w konkursie historycznym

Wyróżnienie w konkursie historycznym

Oliwier Kąkol (klasa 2C) został wyróżniony przez organizatorów Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „KRĄG”. Oliwier zdobył 27 punktów. Najlepsi...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij