Liceum w Boguchwale niezmiennie wśród najlepszych szkół średnich w Polsce

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

9 stycznia 2020r. ogłoszono Ranking Liceów Ogólnokształcących – 2020 – Perspektywy.

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale uzyskało tytuł Srebrnej Szkoły 2020. Liceum w Boguchwale uplasowano na 17 pozycji w skali województwa podkarpackiego. Lokata ta w odniesieniu do liceów rzeszowskich pozwala zaliczyć LOB do grona pięciu najlepszych szkół działających na terenie miasta Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego.

Licea zostały ocenione za pomocą trzech kryteriów. Są to: sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych oraz wyniki matury z przedmiotów dodatkowych uzyskane w roku 2019. Co istotne, pod uwagę wzięto także wyniki z egzaminów zdawanych na poziomie dwujęzycznym.

Warto podkreślić, że Liceum w Boguchwale, uzyskując tytuł Srebrnej Szkoły 2020, potwierdziło wysoką jakość kształcenia zapewnianą niezmiennie swoim uczniom, która rokrocznie procentuje zasłużonym miejscem wśród najlepszych szkół średnich w Polsce.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Gra miejska „Boguchwała – Smart City w stronę ekologii”

Gra miejska „Boguchwała – Smart City w stronę ekologii”

Gmina Boguchwała zaprasza do wzięcia udziału w Grze Miejskiej „Boguchwała – Smart City w stronę ekologii”. Wraz z rodziną lub znajomymi sprawdź...

 
Informacja dla absolwentów

Informacja dla absolwentów

Informujemy, że świadectwa i aneksy z egzaminu maturalnego, będą wydawane zgodnie z komunikatem Dyrektora CKE, w dniu 11 sierpnia 2020r. w godzinach pracy Sekretariatu. Przypominamy,...

 
 

NASZE SUKCESY »

LOB – World School

LOB – World School

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że dziś otrzymaliśmy list podpisany przez Panią doktor Siva Kumari Dyrektora Generalnego International Baccalaureate...

 
Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Niezmiernie miło nam poinformować, że Michał Machowski tegoroczny absolwent klasy IIIB, Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale,...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij