Chemia – Danuta Nowak

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Wykształcenie:

Studia chemiczne Ukończyłam na Wydziale Chemicznym Politechniki Rzeszowskiej. Jestem również absolwentką dwuletniego Studium Pedagogicznego przy tejże Uczelni.

 Doświadczenie:

Jestem pracownikiem Katedry/Zakładu Chemii Nieorganicznej i Analitycznej Wydziału Chemicznego Politechniki Rzeszowskiej a także nauczycielem chemii w Liceum Ogólnokształcącym w Boguchwale.

Posiadam doświadczenie w pracy dydaktycznej na różnych etapach kształcenia. Od wielu lat pracuję z licealistami, przygotowując kolejne roczniki do osiągania jak najlepszych wyników na maturze.

Dużą przyjemność i satysfakcję daje mi praca ze szczególnie uzdolnioną młodzieżą szkół ponadgimnazjalnych woj. podkarpackiego w ramach projektów edukacyjnych realizowanych przez Wydział Chemiczny Politechniki Rzeszowskiej.

Ponadto, będąc członkiem Okręgowej Olimpiady Chemicznej dla szkół  ponadgimnazjalnych,  biorę czynny udział  w przygotowaniu i przeprowadzaniu Olimpiady  na szczeblu okręgowym.

Lubię pracę z młodzieżą. Jako nauczyciel chemii chciałabym zainteresować młodzież swoim przedmiotem, prowadząc zajęcia nie tylko w sposób tradycyjny czyli w formie wykładu lecz również praktycznie – doświadczalnie. Współpracując z Wydziałem Chemicznym Politechniki Rzeszowskiej mamy możliwość pracować w pełni wyposażonych pracowniach dydaktycznych.

Zamierzenia:

Świat nauk przyrodniczych jest moją pasją i lubię pracować z młodzieżą. Jako doświadczony chemik, chciałabym pobudzić młodych ludzi do twórczego, logicznego myślenia, odkrywania uzdolnień i rozwijania zainteresowań chemią. Chcę nie tylko przekazywać wiedzę, lecz konsultować i diagnozować a zatem mieć wpływ na tworzenie nowego środowiska nauki opartego na zasadach współdziałania. W pracy szanuję i cenię indywidualizm.

Do zrozumienia chemii potrzebne są zarówno podstawy teoretyczne jak i doświadczenie zdobyte w praktyce. Dlatego też wielką wagę nadaję współpracy z Wydziałem Chemicznym Politechniki Rzeszowskiej w zakresie możliwości wykonywania doświadczeń w dobrze wyposażonych pracowniach dydaktycznych.

Pozdrawiam!

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Informacje dla kandydatów

Informacje dla kandydatów

W związku z niekorzystnym okresem wyznaczonym kandydatom ubiegającym się o przyjęcie do klasy dwujęzycznej, na rejestrację w systemie elektronicznym, który...

 
Rzut oka na LOB z lotu ptaka

Rzut oka na LOB z lotu ptaka

Wszystkich obecnych i przyszłych uczniów zapraszamy do spojrzenia na siedzibę Liceum w Boguchwale z nowej, nietypowej perspektywy. W wyniku współpracy ucznia...

 
 

NASZE SUKCESY »

LOB – World School

LOB – World School

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że dziś otrzymaliśmy list podpisany przez Panią doktor Siva Kumari Dyrektora Generalnego International Baccalaureate...

 
Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Niezmiernie miło nam poinformować, że Michał Machowski tegoroczny absolwent klasy IIIB, Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale,...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij