Od 19.10.2020 roku – ponownie nauczanie zdalne

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Informuję, że od poniedziałku (19 października 2020r.), wszyscy uczniowie, którzy uczęszczają do szkół ponadpodstawowych zlokalizowanych na obszarze stref czerwonych, zgodnie z decyzją władz, przechodzą na nauczanie zdalne. Ma to także zastosowanie do Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale.

Nauczanie w tej formule będzie obowiązywać tak długo, jak długo dany region (w naszym przypadku jest to powiat rzeszowski), pozostanie w strefie czerwonej.

Nie zmienia się natomiast funkcjonowanie przedszkoli i szkół podstawowych, które będą nadal pracować stacjonarnie – chyba, że w danej placówce, ze względu na zagrożenie epidemiologiczne, decyzją sanepidu, forma nauki zostanie czasowo zmieniona.

Nauczanie zdalne w Liceum będzie prowadzone za pomocą jednej aplikacji. Wedle ustalonych zasad i obowiązującego harmonogramu zajęć.

Głównym kanałem komunikacji między rodzicami/opiekunami prawnymi a szkołą pozostaje dziennik elektroniczny. W uzasadnionych przypadkach prosimy o kontakt telefoniczny lub drogą e-mail.

Liceum (w tym sekretariat), pomimo przejścia na nauczanie zdalne, pracuje w tradycyjnych godzinach. Kontakt osobisty pozostaje zatem możliwy, jakkolwiek z poszanowaniem wszystkich zasad reżimu sanitarnego wprowadzonego decyzją Dyrektora.

Pomimo przejścia na nauczanie zdalne – prosimy o niezwłocznie informowanie nas o wystąpieniu niepokojących objawów u uczniów, a zwłaszcza o potwierdzonych przypadkach zachorowania na Covid-19.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Akcja Szkoła pamięta 2020

Akcja Szkoła pamięta 2020

Odpowiadając na inicjatywę MEN – Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale wzięło po raz kolejny udział w akcji „Szkoła...

 
Od 19.10.2020 roku – ponownie nauczanie zdalne

Od 19.10.2020 roku – ponownie nauczanie zdalne

Informuję, że od poniedziałku (19 października 2020r.), wszyscy uczniowie, którzy uczęszczają do szkół ponadpodstawowych zlokalizowanych na obszarze stref...

 
 

NASZE SUKCESY »

Miejsce na podium w konkursie historycznym

Miejsce na podium w konkursie historycznym

Bardzo miło nam poinformować, że uczeń klasy 3b, Mateusz Wasylewicz, zajął III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Krąg” w kategorii „Żak”. W...

 
Oddział międzynarodowy (IB) – nabór uzupełniający

Oddział międzynarodowy (IB) – nabór uzupełniający

Niezwykle miło nam poinformować wszystkich Uczniów i ich Rodziców, że w dniu 28 sierpnia 2020r. otrzymaliśmy Decyzję wydaną przez Ministra Edukacji Narodowej...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij