OTRZĘSINY w LOB

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

W boguchwalskim liceum odbyły się tradycyjne już „beanalia”, czyli „otrzęsiny” uczniów pierwszych klas. Podczas tej imprezy nowoprzyjęci uczniowie wstępują w pełni w szeregi społeczności szkolnej. Atrakcji zawsze nie brakuje a inwencja prowadzących powoduje, że nigdy się one nie powtarzają. I nie inaczej było AD 2021/2022.
„Pierwszaki” podzieliły się na kilka zespołów, które czekało 6 stacji w ramach tzw. „podchodów”. Wśród nich Mam Talent, gdzie najmłodsi adepci naszego Liceum mogli pochwalić się swoimi zainteresowaniami. Jedną z najtrudniejszych prób okazał się być test smaków, gdzie uczestnicy zostali zmuszeni do zapoznawania się z różnego rodzaju mieszankami przypraw. Na jednej ze stacji znalazły się min. pytania z historii LOB, geografii czy z języka angielskiego, z którego słynie Liceum. Za każdą konkurencję uczniowie mogli zebrać punkty, które decydowały o zwycięstwie zespołu. Same konkurencje nie byłyby wyzwaniem, jednak po korytarzu krążył złośliwy ogr-Shrek, który zabierał punkty za wkroczenie na jego terytorium.
Pierwszoklasiści znakomicie poradzili sobie z trudnościami zabawy i od 16.09. 2021r. są pełnoprawnymi uczniami LOB-u. Imprezę przygotował Zarząd Samorządu Uczniowskiego z Asią Kuś i Kamilem Sitkiem na czele.

Artur Wiktor

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Matura 2022

Matura 2022

Dziś – 4 maja 2022r. – rozpoczyna się sesja maturalna, która w LOB potrwa do 23 maja włącznie. W tym roku do matury przystępuje 56 absolwentów Liceum...

 
Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III

29 IV 2022 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego tegorocznych maturzystów. Ten szczególny dzień dla uczniów, którzy ukończyli szkołę średnią,...

 
 

NASZE SUKCESY »

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Ogólnopolska Olimpiada Historyczna to przedsięwzięcie o długoletniej tradycji i wysokiej renomie. Olimpiada Historyczna, rokrocznie przyciąga najlepszych młodych...

 
Podkarpacki Konkurs Chemiczny

Podkarpacki Konkurs Chemiczny

05.02.2022 r.uczeń kl.3d Miłosz Jachyra brał udział już w trzecim etapie Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego z części teoretycznej i został...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij