Warsztaty artystyczne „W świecie mody”

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

20 marca bieżącego roku, w Liceum Ogólnokształcącym w Boguchwale, odbyły się skierowane do uczniów szkół gimnazjalnych, warsztaty artystyczne „W świecie mody”. W ich trakcie młodzi miłośnicy sztuk plastycznych zostali zaproszeni do pasjonującego świata strojów i ubiorów. W pierwszej części spotkania, uczestnicy wysłuchali krótkiej prelekcji przygotowanej przez organizatora niniejszego spotkania, doktora Michała Figurę. W jej trakcie słuchacze mogli między innymi poznać przykłady najbardziej ekstrawaganckich i szokujących zarazem ubiorów noszonych przez naszych przodków w dawnych czasach.

Drugą część spotkania zdominowała zespołowa praca młodych artystów, którzy mieli zaprojektować a następnie wykonać z okazałych arkuszy papieru kolekcję strojów młodzieżowych łączących w sobie elementy funkcjonalności i estetyki.

Wszyscy uczestnicy warsztatów z dużym zaangażowaniem włączyli się w realizację zadania plastycznego. Efektem wytężonej pracy były niecodzienne kreacje, które na koniec spotkania zostały zaprezentowane przez uczestników warsztatów w niezwykle malowniczej scenerii otoczenia barokowego pałacu Lubomirskich – siedziby Liceum Ogólnokształcącego w Boguchwale.

 

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Powiem Ci, dlaczego LOB – cz.2

Powiem Ci, dlaczego LOB – cz.2

Wchodząc na poniższy link, wszyscy zainteresowani, mogą wczytać się we wspomnienia i opinie naszych absolwentów, wyrażane przez ich komiksowych awatarów...

 
Aktualności Boguchwalskie, odc. 4

Aktualności Boguchwalskie, odc. 4

Zachęcamy do obejrzenia Aktualności Boguchwalskich, w których widzowie obok mnogich relacji odnoszących się do najważniejszych lokalnych wydarzeń, znajdą...

 
 

NASZE SUKCESY »

LOB – World School

LOB – World School

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że dziś otrzymaliśmy list podpisany przez Panią doktor Siva Kumari Dyrektora Generalnego International Baccalaureate...

 
Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Niezmiernie miło nam poinformować, że Michał Machowski tegoroczny absolwent klasy IIIB, Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale,...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij