Warsztaty artystyczne „W świecie mody”

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

20 marca bieżącego roku, w Liceum Ogólnokształcącym w Boguchwale, odbyły się skierowane do uczniów szkół gimnazjalnych, warsztaty artystyczne „W świecie mody”. W ich trakcie młodzi miłośnicy sztuk plastycznych zostali zaproszeni do pasjonującego świata strojów i ubiorów. W pierwszej części spotkania, uczestnicy wysłuchali krótkiej prelekcji przygotowanej przez organizatora niniejszego spotkania, doktora Michała Figurę. W jej trakcie słuchacze mogli między innymi poznać przykłady najbardziej ekstrawaganckich i szokujących zarazem ubiorów noszonych przez naszych przodków w dawnych czasach.

Drugą część spotkania zdominowała zespołowa praca młodych artystów, którzy mieli zaprojektować a następnie wykonać z okazałych arkuszy papieru kolekcję strojów młodzieżowych łączących w sobie elementy funkcjonalności i estetyki.

Wszyscy uczestnicy warsztatów z dużym zaangażowaniem włączyli się w realizację zadania plastycznego. Efektem wytężonej pracy były niecodzienne kreacje, które na koniec spotkania zostały zaprezentowane przez uczestników warsztatów w niezwykle malowniczej scenerii otoczenia barokowego pałacu Lubomirskich – siedziby Liceum Ogólnokształcącego w Boguchwale.

 

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Rekrutacja uzupełniająca – informacja

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale informuje, że w oddziale dwujęzycznym i międzynarodowych pozostały ostatnie wolne miejsca,...

 
„Edukacja XXI wieku”

„Edukacja XXI wieku”

Jak powinna wyglądać edukacja XXI wieku przekonują się nauczyciele LOB, uczestnicząc w dwutygodniowych kursach szkoleniowych tym razem we Florencji. Kursy są...

 
 

NASZE SUKCESY »

Zwycięstwo w XIII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Zwycięstwo w XIII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Sukcesy uczniów LOB-u stanowią dla nas powód do dumy i satysfakcji.  Z wielką radością przyjęliśmy zatem wiadomość o zajęciu przez Miłosza Jachyrę...

 
Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Ogólnopolska Olimpiada Historyczna to przedsięwzięcie o długoletniej tradycji i wysokiej renomie. Olimpiada Historyczna, rokrocznie przyciąga najlepszych młodych...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij