Warsztaty artystyczne „W świecie mody”

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

20 marca bieżącego roku, w Liceum Ogólnokształcącym w Boguchwale, odbyły się skierowane do uczniów szkół gimnazjalnych, warsztaty artystyczne „W świecie mody”. W ich trakcie młodzi miłośnicy sztuk plastycznych zostali zaproszeni do pasjonującego świata strojów i ubiorów. W pierwszej części spotkania, uczestnicy wysłuchali krótkiej prelekcji przygotowanej przez organizatora niniejszego spotkania, doktora Michała Figurę. W jej trakcie słuchacze mogli między innymi poznać przykłady najbardziej ekstrawaganckich i szokujących zarazem ubiorów noszonych przez naszych przodków w dawnych czasach.

Drugą część spotkania zdominowała zespołowa praca młodych artystów, którzy mieli zaprojektować a następnie wykonać z okazałych arkuszy papieru kolekcję strojów młodzieżowych łączących w sobie elementy funkcjonalności i estetyki.

Wszyscy uczestnicy warsztatów z dużym zaangażowaniem włączyli się w realizację zadania plastycznego. Efektem wytężonej pracy były niecodzienne kreacje, które na koniec spotkania zostały zaprezentowane przez uczestników warsztatów w niezwykle malowniczej scenerii otoczenia barokowego pałacu Lubomirskich – siedziby Liceum Ogólnokształcącego w Boguchwale.

 

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

CO WCHODZI W SKŁAD MATURY MIĘDZYNARODOWEJ?

Oceny z 6 egzaminów końcowych. Oceny z obowiązkowych prac pisemnych wykonywanych przez uczniów w ciągu dwóch lat trwania programu, Zaliczony Extended Essay...

 
Naukowy sukces absolwenta LOB

Naukowy sukces absolwenta LOB

Bardzo miło nam poinformować, cytując wpis zamieszczony na stronie internatowej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, że pan Maciej Bryś [absolwent...

 
 

NASZE SUKCESY »

Naukowy sukces absolwenta LOB

Naukowy sukces absolwenta LOB

Bardzo miło nam poinformować, cytując wpis zamieszczony na stronie internatowej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, że pan Maciej Bryś [absolwent...

 
Matura 2019 – podsumowanie

Matura 2019 – podsumowanie

W bieżącym roku szkolnym egzaminu maturalnego w skali kraju nie zdał niemal co  piąty uczeń, w województwie podkarpackim porażka stała się udziałem 19%...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij