LO w Boguchwale wyróżnione Brązowym Laurem „Perspektyw”

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

W środę, 12 stycznia 2022r., ogłoszono wyniki tegorocznego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2022. Jest to już dwudziesta czwarta odsłona tego bardzo miarodajnego zestawienia przygotowanego przez Fundację Edukacyjną „Perspektywy”.

Do ustalenia pozycji szkół w rankingu wykorzystano wyniki egzaminu maturalnego ze wszystkich przedmiotów obowiązkowych i dodatkowych. Dla szkół dwujęzycznych, uwzględniono dodatkowo wyniki z języka obcego na poziomie dwujęzycznym.

Ranking Liceów Ogólnokształcących 2022 prezentuje 1000 najlepszych liceów w Polsce. Równolegle opublikowano rankingi wojewódzkie ułatwiające dokonywanie porównań szkół w skali lokalnej i regionalnej.

Z zestawień tych można odczytać wiele cennych informacji. Pozwalają one sprawdzać mocne i słabe strony szkół, pokazują też kilkuletnie trendy, jednoznacznie wskazujące, które licea od lat utrzymują równą, nagradzaną pozycję (a tym samym zapewniają wysoką jakość nauczania).

Dlatego ranking jest ważnym drogowskazem dla uczniów szkół podstawowych i ich rodziców, pomocnym przy podejmowaniu decyzji w sprawie  dalszego kształcenia.

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale wyróżniono brązowym Laurem. LOB zajmuje w Rankingu 24 pozycję w skali województwa podkarpackiego.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Matura 2022

Matura 2022

Dziś – 4 maja 2022r. – rozpoczyna się sesja maturalna, która w LOB potrwa do 23 maja włącznie. W tym roku do matury przystępuje 56 absolwentów Liceum...

 
Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III

29 IV 2022 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego tegorocznych maturzystów. Ten szczególny dzień dla uczniów, którzy ukończyli szkołę średnią,...

 
 

NASZE SUKCESY »

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Ogólnopolska Olimpiada Historyczna to przedsięwzięcie o długoletniej tradycji i wysokiej renomie. Olimpiada Historyczna, rokrocznie przyciąga najlepszych młodych...

 
Podkarpacki Konkurs Chemiczny

Podkarpacki Konkurs Chemiczny

05.02.2022 r.uczeń kl.3d Miłosz Jachyra brał udział już w trzecim etapie Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego z części teoretycznej i został...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij