UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

W dniu 24 czerwca 2022 r. w Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Uroczystości rozpoczęły się o godzinie 10:00 w części ogrodowej pałacu, w którym mieści się siedziba LOB. Dyrektor Liceum – dr Michał Figura zainaugurował część oficjalną imprezy krótkim przemówieniem. Następnie w obecności wychowawców klas I i II i III  dyrektor Liceum wręczył uczniom świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy oraz nagrody za osiągnięcia w olimpiadach i konkursach. Następnie przemówiła przedstawicielka Rady Rodziców Pani Anna Wolska i przewodnicząca SU – Joanna Kuś.  Opiekun Samorządu Uczniowskiego – dr Artur Wiktor wręczył nagrody uczniom, którzy szczególnie angażowali się w bieżącym roku szkolnym w prace w samorządzie. Po krótkiej części artystycznej pozostali uczniowie spotkali się w klasach z wychowawcami, gdzie odebrali swoje świadectwa.

Gratulujemy, życzymy udanych i bezpiecznych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!

 

 

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Rekrutacja uzupełniająca – informacja

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale informuje, że w oddziale dwujęzycznym i międzynarodowych pozostały ostatnie wolne miejsca,...

 
„Edukacja XXI wieku”

„Edukacja XXI wieku”

Jak powinna wyglądać edukacja XXI wieku przekonują się nauczyciele LOB, uczestnicząc w dwutygodniowych kursach szkoleniowych tym razem we Florencji. Kursy są...

 
 

NASZE SUKCESY »

Zwycięstwo w XIII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Zwycięstwo w XIII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Sukcesy uczniów LOB-u stanowią dla nas powód do dumy i satysfakcji.  Z wielką radością przyjęliśmy zatem wiadomość o zajęciu przez Miłosza Jachyrę...

 
Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Ogólnopolska Olimpiada Historyczna to przedsięwzięcie o długoletniej tradycji i wysokiej renomie. Olimpiada Historyczna, rokrocznie przyciąga najlepszych młodych...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij