Dzień Otwartych Drzwi w LOB

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Turniej Gimnazjów o Puchar Burmistrza Boguchwały

II edycja

DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI

Liceum Ogólnokształcącego w Boguchwale

10 maja 2012 czwartek

W godzinach 9.00 – 14.00 w siedzibie Liceum Ogólnokształcącego w Boguchwale – w salach Pałacu Lubomirskich, na dziedzińcu i w ogrodach – będzie miał miejsce finał Turnieju Gimnazjów o Puchar Burmistrza Boguchwały. Zaprezentowane zostaną prace konkursów długoterminowych, ich autorzy i laureaci. Rozegrane zostaną też konkursy finałowe, a wszystkie o charakterze widowiskowym, z udziałem jury młodzieżowego. Zwycięzca Turnieju – Gimnazjum – zdobędzie okazały Puchar Burmistrza Boguchwały. Statuetki otrzymają też Gimnazja za miejsce II i III w klasyfikacji ogólnej Turnieju, zaś gimnazjaliści – finaliści i laureaci poszczególnych konkursów – wiele ciekawych nagród !

Warto też zwiedzić Liceum i nawiązać bezpośredni kontakt z profesorami i licealistami.

Dzień zapowiada się interesująco – niezależnie od pogody (podcienie Pałacu, zadaszona mała architektura: wiaty i namioty, scena widowiskowa) – z imprezami towarzyszącymi: pokazami tańca towarzyskiego w wykonaniu tancerzy Klubu Tańca Towarzyskiego „DŻET” oraz pokazem sportowym Krystiana Herby – prof. Liceum Ogólnokształcącego w Boguchwale. Ponadto gimnazjaliści mogą spodziewać się licznych atrakcji przygotowanych przez ich kolegów i koleżanki z Liceum :). Imprezę poprowadzi Tomasz Buczkowicz – prof. Liceum – doświadczony, profesjonalny konferansjer. A wszystko to przy grillu i małej gastronomii.

 

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Informacja dla kandydatów

Informacja dla kandydatów

Przypominamy, że drugi termin sprawdzianu kompetencji językowych, w Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale, wyznaczono na dzień...

 
Powiem Ci, dlaczego LOB – cz.2

Powiem Ci, dlaczego LOB – cz.2

Wchodząc na poniższy link, wszyscy zainteresowani, mogą wczytać się we wspomnienia i opinie naszych absolwentów, wyrażane przez ich komiksowych awatarów...

 
 

NASZE SUKCESY »

LOB – World School

LOB – World School

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że dziś otrzymaliśmy list podpisany przez Panią doktor Siva Kumari Dyrektora Generalnego International Baccalaureate...

 
Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Niezmiernie miło nam poinformować, że Michał Machowski tegoroczny absolwent klasy IIIB, Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale,...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij