Dzień Otwartych Drzwi w LOB

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Turniej Gimnazjów o Puchar Burmistrza Boguchwały

II edycja

DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI

Liceum Ogólnokształcącego w Boguchwale

10 maja 2012 czwartek

W godzinach 9.00 – 14.00 w siedzibie Liceum Ogólnokształcącego w Boguchwale – w salach Pałacu Lubomirskich, na dziedzińcu i w ogrodach – będzie miał miejsce finał Turnieju Gimnazjów o Puchar Burmistrza Boguchwały. Zaprezentowane zostaną prace konkursów długoterminowych, ich autorzy i laureaci. Rozegrane zostaną też konkursy finałowe, a wszystkie o charakterze widowiskowym, z udziałem jury młodzieżowego. Zwycięzca Turnieju – Gimnazjum – zdobędzie okazały Puchar Burmistrza Boguchwały. Statuetki otrzymają też Gimnazja za miejsce II i III w klasyfikacji ogólnej Turnieju, zaś gimnazjaliści – finaliści i laureaci poszczególnych konkursów – wiele ciekawych nagród !

Warto też zwiedzić Liceum i nawiązać bezpośredni kontakt z profesorami i licealistami.

Dzień zapowiada się interesująco – niezależnie od pogody (podcienie Pałacu, zadaszona mała architektura: wiaty i namioty, scena widowiskowa) – z imprezami towarzyszącymi: pokazami tańca towarzyskiego w wykonaniu tancerzy Klubu Tańca Towarzyskiego „DŻET” oraz pokazem sportowym Krystiana Herby – prof. Liceum Ogólnokształcącego w Boguchwale. Ponadto gimnazjaliści mogą spodziewać się licznych atrakcji przygotowanych przez ich kolegów i koleżanki z Liceum :). Imprezę poprowadzi Tomasz Buczkowicz – prof. Liceum – doświadczony, profesjonalny konferansjer. A wszystko to przy grillu i małej gastronomii.

 

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

CO WCHODZI W SKŁAD MATURY MIĘDZYNARODOWEJ?

Oceny z 6 egzaminów końcowych. Oceny z obowiązkowych prac pisemnych wykonywanych przez uczniów w ciągu dwóch lat trwania programu, Zaliczony Extended Essay...

 
Naukowy sukces absolwenta LOB

Naukowy sukces absolwenta LOB

Bardzo miło nam poinformować, cytując wpis zamieszczony na stronie internatowej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, że pan Maciej Bryś [absolwent...

 
 

NASZE SUKCESY »

Naukowy sukces absolwenta LOB

Naukowy sukces absolwenta LOB

Bardzo miło nam poinformować, cytując wpis zamieszczony na stronie internatowej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, że pan Maciej Bryś [absolwent...

 
Matura 2019 – podsumowanie

Matura 2019 – podsumowanie

W bieżącym roku szkolnym egzaminu maturalnego w skali kraju nie zdał niemal co  piąty uczeń, w województwie podkarpackim porażka stała się udziałem 19%...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij