Klasa 3A (Oddział tradycyjny), rocznik 2013-2016 Wychowawca: Aleksandra Bernatowska-Hadała

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Klasę 3A tworzyło 16 niezastąpionych, młodych ludzi, pozytywnie nastawionych do życia, szukających przygód, ale niezapominających o rzeczach ważnych i bardzo ważnych. Czuwała nad nami i kierowała na właściwą drogę Pani Aleksandra Bernatowska-Hadała, która w szkole naucza biologii i przyrody. Pomimo tego, że każdy w klasie był z innej miejscowości, to przekraczając mury tej szkoły staliśmy się jedną wielką rodziną. Każdy z nas mógł liczyć na pomoc drugiej osoby. Reprezentowaliśmy odmienne sposoby bycia, cechowała nas oryginalność, pomysłowość i pozytywne odznaczanie się wśród innych. Byliśmy ze sobą bardzo zżyci. U nas 45 minut lekcji to była dobra zabawa połączona z intensywną nauką, która pomagała nam pokonywać kolejne trudności i wzbijać się na intelektualne wyżyny. Nasza przyszłość zapowiada się obiecująco!

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Zwycięstwo w XIII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Zwycięstwo w XIII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Sukcesy uczniów LOB-u stanowią dla nas powód do dumy i satysfakcji.  Z wielką radością przyjęliśmy zatem wiadomość o zajęciu przez Miłosza Jachyrę...

 
Matura 2022

Matura 2022

Dziś – 4 maja 2022r. – rozpoczyna się sesja maturalna, która w LOB potrwa do 23 maja włącznie. W tym roku do matury przystępuje 56 absolwentów Liceum...

 
 

NASZE SUKCESY »

Zwycięstwo w XIII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Zwycięstwo w XIII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Sukcesy uczniów LOB-u stanowią dla nas powód do dumy i satysfakcji.  Z wielką radością przyjęliśmy zatem wiadomość o zajęciu przez Miłosza Jachyrę...

 
Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Ogólnopolska Olimpiada Historyczna to przedsięwzięcie o długoletniej tradycji i wysokiej renomie. Olimpiada Historyczna, rokrocznie przyciąga najlepszych młodych...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij