Klasa 3B (Oddział Dwujęzyczny), rocznik 2013-2016 Wychowawca: Monika Towarnicka/Paweł Grabias

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Klasa 3B była klasą wyjątkową, gdyż tworzyła pierwszy oddział dwujęzyczny boguchwalskiego liceum. Uczniowie w ramach nauczania dwujęzycznego uczęszczali na lekcje prowadzone w języku angielskim, takie jak: biologia, geografia, informatyka i wiedza o kulturze. Doskonały wybór nauczania w systemie dwujęzycznym pozwolił im na praktyczne wykorzystywanie znajomości języka angielskiego, która była rozwijana początkowo pod kierunkiem wychowawczyni klasy Pani Moniki Towarnickiej oraz drugiego wychowawcy – Pana Pawła Grabiasa – nauczycieli języka angielskiego.

Klasa 3B był to zgrany zespół 14 ambitnych, optymistycznych i chcących się rozwijać młodych ludzi, wśród których czterech rodzynków zdecydowanie zaznacza swoją obecność w licznym gronie dziewcząt.

Uczniowie klasy 3B pochodzili głównie z Rzeszowa (8 osób), ale także z Boguchwały, Strzyżowa, Siedlisk i Racławówki. Władzę w klasie na stanowisku przewodniczącej sprawowała Magdalena Stec, pomagała jej Natalia Pociask, a finansami zarządzała Wiktoria Łagowska.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Zwycięstwo w XIII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Zwycięstwo w XIII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Sukcesy uczniów LOB-u stanowią dla nas powód do dumy i satysfakcji.  Z wielką radością przyjęliśmy zatem wiadomość o zajęciu przez Miłosza Jachyrę...

 
Matura 2022

Matura 2022

Dziś – 4 maja 2022r. – rozpoczyna się sesja maturalna, która w LOB potrwa do 23 maja włącznie. W tym roku do matury przystępuje 56 absolwentów Liceum...

 
 

NASZE SUKCESY »

Zwycięstwo w XIII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Zwycięstwo w XIII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Sukcesy uczniów LOB-u stanowią dla nas powód do dumy i satysfakcji.  Z wielką radością przyjęliśmy zatem wiadomość o zajęciu przez Miłosza Jachyrę...

 
Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Ogólnopolska Olimpiada Historyczna to przedsięwzięcie o długoletniej tradycji i wysokiej renomie. Olimpiada Historyczna, rokrocznie przyciąga najlepszych młodych...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij