Beania 2014 – Powitanie klas pierwszych w LOB

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

W dniu 30 września 2014 r. tj. wtorek, w Liceum miały miejsce Beania klas pierwszych. Z tej okazji starsze klasy przygotowały różne konkurencje i atrakcje dla młodszych kolegów rozpoczynających naukę w Liceum. Imprezę o godz. 17:00 otworzył wicedyrektor szkoły – prof. Michał Figura.

Na początku uczniowie klas pierwszych zaprezentowali przygotowane wcześniej układy taneczne. Następnie musieli zjeść pączka bez pomocy rąk. Po tej konkurencji przyszedł czas na śpiew, ale trochę inny niż zwykle ponieważ uczniowie musieli śpiewać do podkładów muzycznych fragmenty tekstów z podręczników szkolnych. Można powiedzieć, że była to czysta improwizacja:)

Kiedy emocje związane ze śpiewem trochę opadły, nadszedł czas na… wyścig po szkole. Przedstawiciele z klasy pierwszej dostali instrukcje, a po zapoznaniu się z nimi wybiegli z auli. Kiedy wrócili wszyscy wybuchli śmiechem ponieważ mieli na sobie „make up”, ubrania jak z cyrku i trzymali w zębach jajko:)

W międzyczasie odbyła się zabawa „Chubby Bunny”, która polegała na wkładaniu do buzi pianek i wypowiadaniu formuły ”Chubby Bunny”. Zabawa ta okazała się bardzo śmieszna i można powiedzieć, że wszyscy wręcz płakali ze śmiechu.

Jednak o wygranej zadecydowała ostatnia konkurencja pt. „Jak to leciało?” Uczniowie klas pierwszych śpiewali piosenki do karaoke, jednocześnie uzupełniając słowa w brakującym  tekście.

Tegoroczne Beania wygrała klasa IA. W nagrodę klasa może wybrać dzień, w którym mogą zgłosić na zajęciach tzw.klasowe nieprzygotowanie. Natomiast przegrana klasa musi w jeden dzień w roku szkolnym przyjść do szkoły ubrana na różowo łącznie z wychowawcą.

Całość imprezy zamknęła dyskoteka, na której wszyscy śpiewali, tańczyli i bawili się aż do godziny 21.

Zapraszamy do GALERII zdjęć z imprezy!

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Powiem Ci, dlaczego LOB – cz.2

Powiem Ci, dlaczego LOB – cz.2

Wchodząc na poniższy link, wszyscy zainteresowani, mogą wczytać się we wspomnienia i opinie naszych absolwentów, wyrażane przez ich komiksowych awatarów...

 
Aktualności Boguchwalskie, odc. 4

Aktualności Boguchwalskie, odc. 4

Zachęcamy do obejrzenia Aktualności Boguchwalskich, w których widzowie obok mnogich relacji odnoszących się do najważniejszych lokalnych wydarzeń, znajdą...

 
 

NASZE SUKCESY »

LOB – World School

LOB – World School

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że dziś otrzymaliśmy list podpisany przez Panią doktor Siva Kumari Dyrektora Generalnego International Baccalaureate...

 
Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Niezmiernie miło nam poinformować, że Michał Machowski tegoroczny absolwent klasy IIIB, Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale,...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij