Beania 2014 – Powitanie klas pierwszych w LOB

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

W dniu 30 września 2014 r. tj. wtorek, w Liceum miały miejsce Beania klas pierwszych. Z tej okazji starsze klasy przygotowały różne konkurencje i atrakcje dla młodszych kolegów rozpoczynających naukę w Liceum. Imprezę o godz. 17:00 otworzył wicedyrektor szkoły – prof. Michał Figura.

Na początku uczniowie klas pierwszych zaprezentowali przygotowane wcześniej układy taneczne. Następnie musieli zjeść pączka bez pomocy rąk. Po tej konkurencji przyszedł czas na śpiew, ale trochę inny niż zwykle ponieważ uczniowie musieli śpiewać do podkładów muzycznych fragmenty tekstów z podręczników szkolnych. Można powiedzieć, że była to czysta improwizacja:)

Kiedy emocje związane ze śpiewem trochę opadły, nadszedł czas na… wyścig po szkole. Przedstawiciele z klasy pierwszej dostali instrukcje, a po zapoznaniu się z nimi wybiegli z auli. Kiedy wrócili wszyscy wybuchli śmiechem ponieważ mieli na sobie „make up”, ubrania jak z cyrku i trzymali w zębach jajko:)

W międzyczasie odbyła się zabawa „Chubby Bunny”, która polegała na wkładaniu do buzi pianek i wypowiadaniu formuły ”Chubby Bunny”. Zabawa ta okazała się bardzo śmieszna i można powiedzieć, że wszyscy wręcz płakali ze śmiechu.

Jednak o wygranej zadecydowała ostatnia konkurencja pt. „Jak to leciało?” Uczniowie klas pierwszych śpiewali piosenki do karaoke, jednocześnie uzupełniając słowa w brakującym  tekście.

Tegoroczne Beania wygrała klasa IA. W nagrodę klasa może wybrać dzień, w którym mogą zgłosić na zajęciach tzw.klasowe nieprzygotowanie. Natomiast przegrana klasa musi w jeden dzień w roku szkolnym przyjść do szkoły ubrana na różowo łącznie z wychowawcą.

Całość imprezy zamknęła dyskoteka, na której wszyscy śpiewali, tańczyli i bawili się aż do godziny 21.

Zapraszamy do GALERII zdjęć z imprezy!

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

W dniu 24 czerwca 2022 r. w Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Uroczystości...

 
Projekt Erasmus+ „CHEFS- Clean, Healthy Environment & Fit Students”

Projekt Erasmus+ „CHEFS- Clean, Healthy Environment & Fit Students”

Miło jest nam poinformować, że Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale po raz kolejny zostało beneficjentem projektu Erasmus+,...

 
 

NASZE SUKCESY »

Zwycięstwo w XIII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Zwycięstwo w XIII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Sukcesy uczniów LOB-u stanowią dla nas powód do dumy i satysfakcji.  Z wielką radością przyjęliśmy zatem wiadomość o zajęciu przez Miłosza Jachyrę...

 
Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Ogólnopolska Olimpiada Historyczna to przedsięwzięcie o długoletniej tradycji i wysokiej renomie. Olimpiada Historyczna, rokrocznie przyciąga najlepszych młodych...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij