Lekcja w PODR-ze

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

W ostatni piątek I-go semestru maturzyści z Liceum Ogólnokształcącego w Boguchwale w ramach lekcji geografii udali się na wizytę do Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego. Zorganizowano tam dla nich lekcję dotyczącą geografii rolnictwa w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem województwa podkarpackiego. Lekcję prowadziło troje doradców z ośrodka, specjalistów z zakresu: produkcji zwierzęcej, produkcji roślinnej oraz ogrodnictwa i warzywnictwa. Dzielili się oni swoją szeroką wiedzą z uczniami w fachowy sposób, wzbogacając wypowiedzi prezentacjami multimedialnymi i filmami. Celem lekcji była realizacja podstawy programowej z zakresu geografii rolnictwa Polski w ciekawy sposób i zainteresowanie uczniów omawianą tematyką. Dzięki fachowej pracy doradców i ich serdecznemu przyjęciu, te 2 cele udało się w pełni zrealizować.

 

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

WARTO CZYTAĆ

WARTO CZYTAĆ

Zapraszamy wszystkich uczniów i nauczycieli do skorzystania z nowego, wzbogaconego, księgozbioru Biblioteki szkolnej. W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa...

 
Nabór do oddziałów międzynarodowych

Nabór do oddziałów międzynarodowych

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale, od września 2020 roku, daje pozytywnie zmotywowanej do pracy młodzieży, obok kształcenia...

 
 

NASZE SUKCESY »

Miejsce na podium w konkursie historycznym

Miejsce na podium w konkursie historycznym

Bardzo miło nam poinformować, że uczeń klasy 3b, Mateusz Wasylewicz, zajął III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Krąg” w kategorii „Żak”. W...

 
Oddział międzynarodowy (IB) – nabór uzupełniający

Oddział międzynarodowy (IB) – nabór uzupełniający

Niezwykle miło nam poinformować wszystkich Uczniów i ich Rodziców, że w dniu 28 sierpnia 2020r. otrzymaliśmy Decyzję wydaną przez Ministra Edukacji Narodowej...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij