Międzynarodowa wymiana w ramach programu Erasmus Plus

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale pod opieką nauczycieli uczestniczą w wymianie międzynarodowej w ramach projektu Edukacyjnego Erasmus+: BE, ACT, LIVE. Państwa uczestniczące w programie to: Rumunia, Włochy, Portugalia, Polska oraz Litwa. Spotkanie partnerów ze szkół uczestniczących w Projekcie tym razem zorganizowano w miejscowości Cerignola we Włoszech. Uczniowie Liceum wraz z opiekunami (prof. Bobowską i prof. Wiglusz) wylecieli z Polski do Włoch w sobotę – 21.03.2015 r., natomiast od jutra czyli 23.03.2015 r. przez pięć dni uczniowie Liceum będą uczestniczyć w wielu absorbujących zajęciach oraz poznawać uroki południowych Włoch.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

WARTO CZYTAĆ

WARTO CZYTAĆ

Zapraszamy wszystkich uczniów i nauczycieli do skorzystania z nowego, wzbogaconego, księgozbioru Biblioteki szkolnej. W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa...

 
Nabór do oddziałów międzynarodowych

Nabór do oddziałów międzynarodowych

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale, od września 2020 roku, daje pozytywnie zmotywowanej do pracy młodzieży, obok kształcenia...

 
 

NASZE SUKCESY »

Miejsce na podium w konkursie historycznym

Miejsce na podium w konkursie historycznym

Bardzo miło nam poinformować, że uczeń klasy 3b, Mateusz Wasylewicz, zajął III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Krąg” w kategorii „Żak”. W...

 
Oddział międzynarodowy (IB) – nabór uzupełniający

Oddział międzynarodowy (IB) – nabór uzupełniający

Niezwykle miło nam poinformować wszystkich Uczniów i ich Rodziców, że w dniu 28 sierpnia 2020r. otrzymaliśmy Decyzję wydaną przez Ministra Edukacji Narodowej...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij