Obóz integracyjny klas pierwszych Janów Lubelski 2015

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

W ostatni weekend wakacji uczniowie klas pierwszych LO w Boguchwale wyjechali na obóz integracyjny. Tradycyjnie miał on miejsce w Janowie Lubelskim. Pierwszoklasiści brali udział w marszu na orientację i nocnych podchodach. Wśród atrakcji znalazł się również paintball, sportowa olimpiada i przejazd samochodami terenowymi. W ostatni dzień zmagań uczniowie przystąpili do dwunastu prac Herkulesa. Uczestnicy obozu mieli szansę lepiej się poznać, by rozpocząć nowy rok szkolny wraz ze znanych sobie kolegami i koleżankami.

Magdalena Brzezowska

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Powiem Ci, dlaczego LOB – cz.2

Powiem Ci, dlaczego LOB – cz.2

Wchodząc na poniższy link, wszyscy zainteresowani, mogą wczytać się we wspomnienia i opinie naszych absolwentów, wyrażane przez ich komiksowych awatarów...

 
Aktualności Boguchwalskie, odc. 4

Aktualności Boguchwalskie, odc. 4

Zachęcamy do obejrzenia Aktualności Boguchwalskich, w których widzowie obok mnogich relacji odnoszących się do najważniejszych lokalnych wydarzeń, znajdą...

 
 

NASZE SUKCESY »

LOB – World School

LOB – World School

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że dziś otrzymaliśmy list podpisany przez Panią doktor Siva Kumari Dyrektora Generalnego International Baccalaureate...

 
Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Niezmiernie miło nam poinformować, że Michał Machowski tegoroczny absolwent klasy IIIB, Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale,...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij