Matematyka – Natalia Terlikowska

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Wykształcenie:

Jestem absolwentką pięcioletnich studiów magisterskich na kierunku Matematyka na Wydziale Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej. Ukończyłam również studia na kierunku Financial Mathematics na Uniwersytecie w Halmstad w Szwecji, gdzie uzyskałam tytuł Master of Science. Studia podyplomowe w zakresie przygotowania pedagogicznego ukończyłam na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Doświadczenie:

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy w szkołach na poziomie gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym. Obecnie pracuję w Liceum Ogólnokształcącym w Boguchwale, gdzie prowadzę lekcje matematyki w klasach tradycyjnych i dwujęzycznych. Jestem również nauczycielem Gimnazjum Dwujęzycznego w Boguchwale.

Cele:

Nauczanie matematyki jest moją pasją i dlatego do mojej pracy podchodzę z ogromnym zaangażowaniem. Chciałabym, aby matematyka była dla moich uczniów przedmiotem ciekawym i pasjonującym, a nauka dawała im wiele satysfakcji.

Zainteresowania: Wolny czas, którego obecnie mam bardzo niewiele, spędzam na zajęciach fitness. Lubię też podróżować, jeździć na rowerze i rozwiązywać obrazki logiczne.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

CO WCHODZI W SKŁAD MATURY MIĘDZYNARODOWEJ [EGZAMINU]?

Oceny z 6 egzaminów końcowych. Oceny z obowiązkowych prac pisemnych wykonywanych przez uczniów w ciągu dwóch lat trwania programu, Zaliczony Extended Essay...

 
Naukowy sukces absolwenta LOB

Naukowy sukces absolwenta LOB

Bardzo miło nam poinformować, cytując wpis zamieszczony na stronie internatowej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, że pan Maciej Bryś [absolwent...

 
 

NASZE SUKCESY »

Naukowy sukces absolwenta LOB

Naukowy sukces absolwenta LOB

Bardzo miło nam poinformować, cytując wpis zamieszczony na stronie internatowej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, że pan Maciej Bryś [absolwent...

 
Matura 2019 – podsumowanie

Matura 2019 – podsumowanie

W bieżącym roku szkolnym egzaminu maturalnego w skali kraju nie zdał niemal co  piąty uczeń, w województwie podkarpackim porażka stała się udziałem 19%...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij