Matematyka – Natalia Terlikowska

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Wykształcenie:

Jestem absolwentką pięcioletnich studiów magisterskich na kierunku Matematyka na Wydziale Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej. Ukończyłam również studia na kierunku Financial Mathematics na Uniwersytecie w Halmstad w Szwecji, gdzie uzyskałam tytuł Master of Science. Studia podyplomowe w zakresie przygotowania pedagogicznego ukończyłam na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Doświadczenie:

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy w szkołach na poziomie gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym. Obecnie pracuję w Liceum Ogólnokształcącym w Boguchwale, gdzie prowadzę lekcje matematyki w klasach tradycyjnych i dwujęzycznych. Jestem również nauczycielem Gimnazjum Dwujęzycznego w Boguchwale.

Cele:

Nauczanie matematyki jest moją pasją i dlatego do mojej pracy podchodzę z ogromnym zaangażowaniem. Chciałabym, aby matematyka była dla moich uczniów przedmiotem ciekawym i pasjonującym, a nauka dawała im wiele satysfakcji.

Zainteresowania: Wolny czas, którego obecnie mam bardzo niewiele, spędzam na zajęciach fitness. Lubię też podróżować, jeździć na rowerze i rozwiązywać obrazki logiczne.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

LOB szkołą kandydującą do matury międzynarodowej

LOB szkołą kandydującą do matury międzynarodowej

       High School with Bilingual Units in Boguchwala is a candidate school* for the Diploma Programme. This school is pursuing authorization as an IB World...

 
Podkarpacki Festiwal Nauki 2019

Podkarpacki Festiwal Nauki 2019

W dniu 20 września 2019 r. klasa 1 a wyjechała z wychowawcą na Podkarpacki Festiwal  Nauki  2019  (G2A Arena Centrum Wystawienniczo – Kongresowe w Jasionce),...

 
 

NASZE SUKCESY »

Matura 2019 – podsumowanie

Matura 2019 – podsumowanie

W bieżącym roku szkolnym egzaminu maturalnego w skali kraju nie zdał niemal co  piąty uczeń, w województwie podkarpackim porażka stała się udziałem 19%...

 
I MIEJSCE MICHAŁA MACHOWSKIEGO W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE Z MATEMATYKI „APOLONIUSZ” 2018/2019

I MIEJSCE MICHAŁA MACHOWSKIEGO W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE Z MATEMATYKI „APOLONIUSZ” 2018/2019

Niezmiernie miło nam poinformować, że Michał Machowski, uczeń klasy IIb Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale, zajął I miejsce...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij