Matematyka – Natalia Terlikowska

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Wykształcenie:

Jestem absolwentką pięcioletnich studiów magisterskich na kierunku Matematyka na Wydziale Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej. Ukończyłam również studia na kierunku Financial Mathematics na Uniwersytecie w Halmstad w Szwecji, gdzie uzyskałam tytuł Master of Science. Studia podyplomowe w zakresie przygotowania pedagogicznego ukończyłam na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Doświadczenie:

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy w szkołach na poziomie gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym. Obecnie pracuję w Liceum Ogólnokształcącym w Boguchwale, gdzie prowadzę lekcje matematyki w klasach tradycyjnych i dwujęzycznych. Jestem również nauczycielem Gimnazjum Dwujęzycznego w Boguchwale.

Cele:

Nauczanie matematyki jest moją pasją i dlatego do mojej pracy podchodzę z ogromnym zaangażowaniem. Chciałabym, aby matematyka była dla moich uczniów przedmiotem ciekawym i pasjonującym, a nauka dawała im wiele satysfakcji.

Zainteresowania: Wolny czas, którego obecnie mam bardzo niewiele, spędzam na zajęciach fitness. Lubię też podróżować, jeździć na rowerze i rozwiązywać obrazki logiczne.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Informacje dla kandydatów

Informacje dla kandydatów

W związku z niekorzystnym okresem wyznaczonym kandydatom ubiegającym się o przyjęcie do klasy dwujęzycznej, na rejestrację w systemie elektronicznym, który...

 
Rzut oka na LOB z lotu ptaka

Rzut oka na LOB z lotu ptaka

Wszystkich obecnych i przyszłych uczniów zapraszamy do spojrzenia na siedzibę Liceum w Boguchwale z nowej, nietypowej perspektywy. W wyniku współpracy ucznia...

 
 

NASZE SUKCESY »

LOB – World School

LOB – World School

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że dziś otrzymaliśmy list podpisany przez Panią doktor Siva Kumari Dyrektora Generalnego International Baccalaureate...

 
Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Niezmiernie miło nam poinformować, że Michał Machowski tegoroczny absolwent klasy IIIB, Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale,...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij