Klasa 3A (Oddział tradycyjny), rocznik 2015-2018 Wychowawca: Beata Sołczyk/Barbara Smała

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Najgrzeczniejszą klasą w szkole jest oczywiście 3a. Znajduje się w niej 22 wesołych i pozytywnie nastawionych do życia uczniów. Każdego dnia przybywają oni do Boguchwały z wielu miejscowości. Wśród nas są przedstawiciele Lutoryża, Boguchwały, Czudca, Połomi, Babicy, Wyżnego, Mogielnicy, Domaradza, Konieczkowej. W skład klasy wchodzi 8 wysportowanych chłopców oraz 14 subtelnych i wrażliwych dziewcząt. Nasza wychowawczyni to niezastąpiona w każdej sytuacji Pani Profesor Beata Sołczyk. Zainteresowania w naszej klasie są różnorodne. Wśród nas znajdują się profesjonalni tancerze, sportowcy, wybitni matematycy, aktorzy, a także pasjonaci kina i dobrej muzyki.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Zwycięstwo w XIII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Zwycięstwo w XIII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Sukcesy uczniów LOB-u stanowią dla nas powód do dumy i satysfakcji.  Z wielką radością przyjęliśmy zatem wiadomość o zajęciu przez Miłosza Jachyrę...

 
Matura 2022

Matura 2022

Dziś – 4 maja 2022r. – rozpoczyna się sesja maturalna, która w LOB potrwa do 23 maja włącznie. W tym roku do matury przystępuje 56 absolwentów Liceum...

 
 

NASZE SUKCESY »

Zwycięstwo w XIII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Zwycięstwo w XIII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Sukcesy uczniów LOB-u stanowią dla nas powód do dumy i satysfakcji.  Z wielką radością przyjęliśmy zatem wiadomość o zajęciu przez Miłosza Jachyrę...

 
Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Ogólnopolska Olimpiada Historyczna to przedsięwzięcie o długoletniej tradycji i wysokiej renomie. Olimpiada Historyczna, rokrocznie przyciąga najlepszych młodych...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij