J. francuski – Agnieszka Mynart

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Wykształcenie: Jestem magistrem filologii romańskiej.

Doświadczenie: W swojej pracy zawodowej pracowałam ze studentami (NKJO Promar, KUL) oraz z uczniami gimnazjum i liceum, a także ze słuchaczami szkoły języków obcych. Od kilku lat jestem nauczycielem j. francuskiego I Liceum Ogólnokształcącym w Rzeszowie. Przygotowuję uczniów do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym, do udziału w olimpiadach i konkursach.

W swojej pracy staram się od samego początku prowadzić zajęcia tak, aby odpowiadały motywacjom moich uczniów i stały się czasem zdobywania praktycznej wiedzy. Bo język francuski jest od pewnego czasu językiem niszowym, poszukiwanym na rynku pracy. Stąd oprócz przygotowania do matury, staram się przygotować uczniów również do zdania międzynarodowego certyfikatu, który byłby ważnym atutem w ich przyszłym życiu zawodowym.

Nie zapominam też o tym, że francuski to język kultury. Filmy, piosenka, teatr – to ważne dokumenty autentyczne, z którymi praca jest przyjemnością.

W czasie wolnym słucham muzyki, podróżuję i czytam dobre książki.

 

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Matura 2022

Matura 2022

Dziś – 4 maja 2022r. – rozpoczyna się sesja maturalna, która w LOB potrwa do 23 maja włącznie. W tym roku do matury przystępuje 56 absolwentów Liceum...

 
Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III

29 IV 2022 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego tegorocznych maturzystów. Ten szczególny dzień dla uczniów, którzy ukończyli szkołę średnią,...

 
 

NASZE SUKCESY »

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Ogólnopolska Olimpiada Historyczna to przedsięwzięcie o długoletniej tradycji i wysokiej renomie. Olimpiada Historyczna, rokrocznie przyciąga najlepszych młodych...

 
Podkarpacki Konkurs Chemiczny

Podkarpacki Konkurs Chemiczny

05.02.2022 r.uczeń kl.3d Miłosz Jachyra brał udział już w trzecim etapie Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego z części teoretycznej i został...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij