J. francuski – Agnieszka Mynart

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Wykształcenie: Jestem magistrem filologii romańskiej.

Doświadczenie: W swojej pracy zawodowej pracowałam ze studentami (NKJO Promar, KUL) oraz z uczniami gimnazjum i liceum, a także ze słuchaczami szkoły języków obcych. Od kilku lat jestem nauczycielem j. francuskiego I Liceum Ogólnokształcącym w Rzeszowie. Przygotowuję uczniów do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym, do udziału w olimpiadach i konkursach.

W swojej pracy staram się od samego początku prowadzić zajęcia tak, aby odpowiadały motywacjom moich uczniów i stały się czasem zdobywania praktycznej wiedzy. Bo język francuski jest od pewnego czasu językiem niszowym, poszukiwanym na rynku pracy. Stąd oprócz przygotowania do matury, staram się przygotować uczniów również do zdania międzynarodowego certyfikatu, który byłby ważnym atutem w ich przyszłym życiu zawodowym.

Nie zapominam też o tym, że francuski to język kultury. Filmy, piosenka, teatr – to ważne dokumenty autentyczne, z którymi praca jest przyjemnością.

W czasie wolnym słucham muzyki, podróżuję i czytam dobre książki.

 

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Powiem Ci, dlaczego LOB – cz.2

Powiem Ci, dlaczego LOB – cz.2

Wchodząc na poniższy link, wszyscy zainteresowani, mogą wczytać się we wspomnienia i opinie naszych absolwentów, wyrażane przez ich komiksowych awatarów...

 
Aktualności Boguchwalskie, odc. 4

Aktualności Boguchwalskie, odc. 4

Zachęcamy do obejrzenia Aktualności Boguchwalskich, w których widzowie obok mnogich relacji odnoszących się do najważniejszych lokalnych wydarzeń, znajdą...

 
 

NASZE SUKCESY »

LOB – World School

LOB – World School

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że dziś otrzymaliśmy list podpisany przez Panią doktor Siva Kumari Dyrektora Generalnego International Baccalaureate...

 
Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Niezmiernie miło nam poinformować, że Michał Machowski tegoroczny absolwent klasy IIIB, Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale,...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij