J. francuski – Agnieszka Mynart

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Wykształcenie: Jestem magistrem filologii romańskiej.

Doświadczenie: W swojej pracy zawodowej pracowałam ze studentami (NKJO Promar, KUL) oraz z uczniami gimnazjum i liceum, a także ze słuchaczami szkoły języków obcych. Od kilku lat jestem nauczycielem j. francuskiego I Liceum Ogólnokształcącym w Rzeszowie. Przygotowuję uczniów do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym, do udziału w olimpiadach i konkursach.

W swojej pracy staram się od samego początku prowadzić zajęcia tak, aby odpowiadały motywacjom moich uczniów i stały się czasem zdobywania praktycznej wiedzy. Bo język francuski jest od pewnego czasu językiem niszowym, poszukiwanym na rynku pracy. Stąd oprócz przygotowania do matury, staram się przygotować uczniów również do zdania międzynarodowego certyfikatu, który byłby ważnym atutem w ich przyszłym życiu zawodowym.

Nie zapominam też o tym, że francuski to język kultury. Filmy, piosenka, teatr – to ważne dokumenty autentyczne, z którymi praca jest przyjemnością.

W czasie wolnym słucham muzyki, podróżuję i czytam dobre książki.

 

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

CO WCHODZI W SKŁAD MATURY MIĘDZYNARODOWEJ?

Oceny z 6 egzaminów końcowych. Oceny z obowiązkowych prac pisemnych wykonywanych przez uczniów w ciągu dwóch lat trwania programu, Zaliczony Extended Essay...

 
Naukowy sukces absolwenta LOB

Naukowy sukces absolwenta LOB

Bardzo miło nam poinformować, cytując wpis zamieszczony na stronie internatowej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, że pan Maciej Bryś [absolwent...

 
 

NASZE SUKCESY »

Naukowy sukces absolwenta LOB

Naukowy sukces absolwenta LOB

Bardzo miło nam poinformować, cytując wpis zamieszczony na stronie internatowej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, że pan Maciej Bryś [absolwent...

 
Matura 2019 – podsumowanie

Matura 2019 – podsumowanie

W bieżącym roku szkolnym egzaminu maturalnego w skali kraju nie zdał niemal co  piąty uczeń, w województwie podkarpackim porażka stała się udziałem 19%...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij