BEANIA 2016, czyli pierwsze koty za płoty!

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Ubijanie piany z białek na czas, czy też malowanie twarzy chłopcom to tylko jedne z kilku konkurencji, które czekały na naszych pierwszoklasistów.

W dniu 29.09.2016r. w naszej szkole odbyły się otrzęsiny klas pierwszych zorganizowane przez uczniów klas drugich. Na początku tradycyjnie odbyło się malowanie kocich wąsów. Po uroczystym przywitaniu przez prowadzących głos zabrał Pan Dyrektor, który dodał słowo otuchy dla zestresowanych pierwszaków. Następnie uczniowie przeszli test sprawnościowy i zręcznościowy. Pierwszoklasiści musieli udowodnić wszystkim, że mogą należeć do społeczności LOB-u. Uczniowie musieli zmierzyć się z ubijaniem piany na czas, prezentacją umiejętności wokalnych oraz prezentacją swojej klasowej maskotki. Oczywiście nie obyło się bez konkurencji dla wychowawczyń, które uczestniczyły w quizie obejmującym wiedzę z matematyki i biologii.

Wszystkim towarzyszył wspaniały humor i duch rywalizacji o najcenniejsza nagrodę – bon zwalniający z jednodniowego pytania. Przegrana klasa musi wybrać sobie jeden dzień, w którym wszyscy uczniowie przyjdą do szkoły w piżamach. Główna nagroda powędrowała do klasy Ib. Serdecznie gratulujemy i witamy w naszej społeczności szkolnej!

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Dzień sportu w LOB

Dzień sportu w LOB

Pierwszego czerwca z okazji Dnia Dziecka w Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznym w Boguchwale odbył się Dzień Sportu. To wydarzenie, organizowane...

 
V Ogólnopolski Zjazd Szkół Dwujęzycznych

V Ogólnopolski Zjazd Szkół Dwujęzycznych

W dniu 2 czerwca 2023 r. Ogólnopolskie Stowarzyszenie Dwujęzyczności Bilinguis zorganizowało V Ogólnopolski Zjazd Szkół Dwujęzycznych pod hasłem: Edukacja...

 
 

NASZE SUKCESY »

Tytuł Bezpiecznej Szkoły 2023 dla LO w Boguchwale

Tytuł Bezpiecznej Szkoły 2023 dla LO w Boguchwale

W maju 2023r. rozstrzygnięto piątą edycję Rankingu Szkół Przyjaznych LGBTQ+ „Bezpieczna Szkoła”. Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi...

 
Sukces uczennicy klasy 4c

Sukces uczennicy klasy 4c

Gratulujemy Martynie Borowiec uczennicy kl 4c zdobycia tytułu laureata z chemii w 8 edycji konkursu „O Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej” organizowany...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij