BEANIA 2016, czyli pierwsze koty za płoty!

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Ubijanie piany z białek na czas, czy też malowanie twarzy chłopcom to tylko jedne z kilku konkurencji, które czekały na naszych pierwszoklasistów.

W dniu 29.09.2016r. w naszej szkole odbyły się otrzęsiny klas pierwszych zorganizowane przez uczniów klas drugich. Na początku tradycyjnie odbyło się malowanie kocich wąsów. Po uroczystym przywitaniu przez prowadzących głos zabrał Pan Dyrektor, który dodał słowo otuchy dla zestresowanych pierwszaków. Następnie uczniowie przeszli test sprawnościowy i zręcznościowy. Pierwszoklasiści musieli udowodnić wszystkim, że mogą należeć do społeczności LOB-u. Uczniowie musieli zmierzyć się z ubijaniem piany na czas, prezentacją umiejętności wokalnych oraz prezentacją swojej klasowej maskotki. Oczywiście nie obyło się bez konkurencji dla wychowawczyń, które uczestniczyły w quizie obejmującym wiedzę z matematyki i biologii.

Wszystkim towarzyszył wspaniały humor i duch rywalizacji o najcenniejsza nagrodę – bon zwalniający z jednodniowego pytania. Przegrana klasa musi wybrać sobie jeden dzień, w którym wszyscy uczniowie przyjdą do szkoły w piżamach. Główna nagroda powędrowała do klasy Ib. Serdecznie gratulujemy i witamy w naszej społeczności szkolnej!

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

LOB szkołą kandydującą do matury międzynarodowej

LOB szkołą kandydującą do matury międzynarodowej

       High School with Bilingual Units in Boguchwala is a candidate school* for the Diploma Programme. This school is pursuing authorization as an IB World...

 
Podkarpacki Festiwal Nauki 2019

Podkarpacki Festiwal Nauki 2019

W dniu 20 września 2019 r. klasa 1 a wyjechała z wychowawcą na Podkarpacki Festiwal  Nauki  2019  (G2A Arena Centrum Wystawienniczo – Kongresowe w Jasionce),...

 
 

NASZE SUKCESY »

Matura 2019 – podsumowanie

Matura 2019 – podsumowanie

W bieżącym roku szkolnym egzaminu maturalnego w skali kraju nie zdał niemal co  piąty uczeń, w województwie podkarpackim porażka stała się udziałem 19%...

 
I MIEJSCE MICHAŁA MACHOWSKIEGO W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE Z MATEMATYKI „APOLONIUSZ” 2018/2019

I MIEJSCE MICHAŁA MACHOWSKIEGO W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE Z MATEMATYKI „APOLONIUSZ” 2018/2019

Niezmiernie miło nam poinformować, że Michał Machowski, uczeń klasy IIb Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale, zajął I miejsce...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij