BEANIA 2016, czyli pierwsze koty za płoty!

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Ubijanie piany z białek na czas, czy też malowanie twarzy chłopcom to tylko jedne z kilku konkurencji, które czekały na naszych pierwszoklasistów.

W dniu 29.09.2016r. w naszej szkole odbyły się otrzęsiny klas pierwszych zorganizowane przez uczniów klas drugich. Na początku tradycyjnie odbyło się malowanie kocich wąsów. Po uroczystym przywitaniu przez prowadzących głos zabrał Pan Dyrektor, który dodał słowo otuchy dla zestresowanych pierwszaków. Następnie uczniowie przeszli test sprawnościowy i zręcznościowy. Pierwszoklasiści musieli udowodnić wszystkim, że mogą należeć do społeczności LOB-u. Uczniowie musieli zmierzyć się z ubijaniem piany na czas, prezentacją umiejętności wokalnych oraz prezentacją swojej klasowej maskotki. Oczywiście nie obyło się bez konkurencji dla wychowawczyń, które uczestniczyły w quizie obejmującym wiedzę z matematyki i biologii.

Wszystkim towarzyszył wspaniały humor i duch rywalizacji o najcenniejsza nagrodę – bon zwalniający z jednodniowego pytania. Przegrana klasa musi wybrać sobie jeden dzień, w którym wszyscy uczniowie przyjdą do szkoły w piżamach. Główna nagroda powędrowała do klasy Ib. Serdecznie gratulujemy i witamy w naszej społeczności szkolnej!

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Matura 2022

Matura 2022

Dziś – 4 maja 2022r. – rozpoczyna się sesja maturalna, która w LOB potrwa do 23 maja włącznie. W tym roku do matury przystępuje 56 absolwentów Liceum...

 
Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III

29 IV 2022 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego tegorocznych maturzystów. Ten szczególny dzień dla uczniów, którzy ukończyli szkołę średnią,...

 
 

NASZE SUKCESY »

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Ogólnopolska Olimpiada Historyczna to przedsięwzięcie o długoletniej tradycji i wysokiej renomie. Olimpiada Historyczna, rokrocznie przyciąga najlepszych młodych...

 
Podkarpacki Konkurs Chemiczny

Podkarpacki Konkurs Chemiczny

05.02.2022 r.uczeń kl.3d Miłosz Jachyra brał udział już w trzecim etapie Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego z części teoretycznej i został...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij