BEANIA 2016, czyli pierwsze koty za płoty!

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Ubijanie piany z białek na czas, czy też malowanie twarzy chłopcom to tylko jedne z kilku konkurencji, które czekały na naszych pierwszoklasistów.

W dniu 29.09.2016r. w naszej szkole odbyły się otrzęsiny klas pierwszych zorganizowane przez uczniów klas drugich. Na początku tradycyjnie odbyło się malowanie kocich wąsów. Po uroczystym przywitaniu przez prowadzących głos zabrał Pan Dyrektor, który dodał słowo otuchy dla zestresowanych pierwszaków. Następnie uczniowie przeszli test sprawnościowy i zręcznościowy. Pierwszoklasiści musieli udowodnić wszystkim, że mogą należeć do społeczności LOB-u. Uczniowie musieli zmierzyć się z ubijaniem piany na czas, prezentacją umiejętności wokalnych oraz prezentacją swojej klasowej maskotki. Oczywiście nie obyło się bez konkurencji dla wychowawczyń, które uczestniczyły w quizie obejmującym wiedzę z matematyki i biologii.

Wszystkim towarzyszył wspaniały humor i duch rywalizacji o najcenniejsza nagrodę – bon zwalniający z jednodniowego pytania. Przegrana klasa musi wybrać sobie jeden dzień, w którym wszyscy uczniowie przyjdą do szkoły w piżamach. Główna nagroda powędrowała do klasy Ib. Serdecznie gratulujemy i witamy w naszej społeczności szkolnej!

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Konkurs plastyczny „Smart City w moim mieście” rozstrzygnięty

Konkurs plastyczny „Smart City w moim mieście” rozstrzygnięty

Urząd Miejski w Boguchwale realizuje projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020 „Boguchwała...

 
Dlaczego LOB ?

Dlaczego LOB ?

„Śród takich pół przed laty, nad brzegiem ruczaju, Na pagórku niewielkim, we brzozowym gaju, Stał dwór szlachecki….” I…. stoi do dziś!  Dlaczego...

 
 

NASZE SUKCESY »

Konkurs plastyczny „Smart City w moim mieście” rozstrzygnięty

Konkurs plastyczny „Smart City w moim mieście” rozstrzygnięty

Urząd Miejski w Boguchwale realizuje projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020 „Boguchwała...

 
Liceum w Boguchwale niezmiennie wśród najlepszych szkół średnich w Polsce

Liceum w Boguchwale niezmiennie wśród najlepszych szkół średnich w Polsce

9 stycznia 2020r. ogłoszono Ranking Liceów Ogólnokształcących – 2020 – Perspektywy. Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij