Dyskoteka Andrzejkowa

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

24. listopada 2016 roku w murach naszej szkoły odbyła się tematyczna dyskoteka z okazji Andrzejek. Tematem przewodnim wieczornej zabawy były lata 60. i wszystko, co z nimi związane. Uczniowie tańczyli do rytmu przebojów z tamtego okresu (jak również do nieco późniejszych piosenek) we wspaniałych strojach, które swym wyglądem przypominały tamten okres. Na dyskotece rozstrzygnięto konkurs na najlepsze przebranie.  Jury, nie mogąc wyłonić planowanego jednego zwycięzcy, wyłoniło cztery osoby; nagrodą w konkursie był bilet na niepytanie. Nie zapomniano również o tradycyjnych wróżbach, które również pojawiły się tego wieczoru. Dodatkowo, przed salą dyskotekową rozprowadzano wypieki naszych uczniów, a dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup karm dla psów i kotów z schroniska w Boguchwale.

Dziękujemy wszystkim za obecność oraz za zaangażowanie w wyrób ciast i ciasteczek a pozostałym za ich zakup.

Była to pierwsza tego typu impreza w LOB, a w przyszłości będzie ich więcej – Samorząd i BRYGADA – przewodnicząca szkoły na pewno o to zadbają.

Eryk Długosz 

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Powiem Ci, dlaczego LOB – cz.2

Powiem Ci, dlaczego LOB – cz.2

Wchodząc na poniższy link, wszyscy zainteresowani, mogą wczytać się we wspomnienia i opinie naszych absolwentów, wyrażane przez ich komiksowych awatarów...

 
Aktualności Boguchwalskie, odc. 4

Aktualności Boguchwalskie, odc. 4

Zachęcamy do obejrzenia Aktualności Boguchwalskich, w których widzowie obok mnogich relacji odnoszących się do najważniejszych lokalnych wydarzeń, znajdą...

 
 

NASZE SUKCESY »

LOB – World School

LOB – World School

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że dziś otrzymaliśmy list podpisany przez Panią doktor Siva Kumari Dyrektora Generalnego International Baccalaureate...

 
Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Niezmiernie miło nam poinformować, że Michał Machowski tegoroczny absolwent klasy IIIB, Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale,...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij