Dyskoteka Andrzejkowa

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

24. listopada 2016 roku w murach naszej szkoły odbyła się tematyczna dyskoteka z okazji Andrzejek. Tematem przewodnim wieczornej zabawy były lata 60. i wszystko, co z nimi związane. Uczniowie tańczyli do rytmu przebojów z tamtego okresu (jak również do nieco późniejszych piosenek) we wspaniałych strojach, które swym wyglądem przypominały tamten okres. Na dyskotece rozstrzygnięto konkurs na najlepsze przebranie.  Jury, nie mogąc wyłonić planowanego jednego zwycięzcy, wyłoniło cztery osoby; nagrodą w konkursie był bilet na niepytanie. Nie zapomniano również o tradycyjnych wróżbach, które również pojawiły się tego wieczoru. Dodatkowo, przed salą dyskotekową rozprowadzano wypieki naszych uczniów, a dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup karm dla psów i kotów z schroniska w Boguchwale.

Dziękujemy wszystkim za obecność oraz za zaangażowanie w wyrób ciast i ciasteczek a pozostałym za ich zakup.

Była to pierwsza tego typu impreza w LOB, a w przyszłości będzie ich więcej – Samorząd i BRYGADA – przewodnicząca szkoły na pewno o to zadbają.

Eryk Długosz 

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Zwycięstwo w XIII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Zwycięstwo w XIII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Sukcesy uczniów LOB-u stanowią dla nas powód do dumy i satysfakcji.  Z wielką radością przyjęliśmy zatem wiadomość o zajęciu przez Miłosza Jachyrę...

 
Matura 2022

Matura 2022

Dziś – 4 maja 2022r. – rozpoczyna się sesja maturalna, która w LOB potrwa do 23 maja włącznie. W tym roku do matury przystępuje 56 absolwentów Liceum...

 
 

NASZE SUKCESY »

Zwycięstwo w XIII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Zwycięstwo w XIII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Sukcesy uczniów LOB-u stanowią dla nas powód do dumy i satysfakcji.  Z wielką radością przyjęliśmy zatem wiadomość o zajęciu przez Miłosza Jachyrę...

 
Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Ogólnopolska Olimpiada Historyczna to przedsięwzięcie o długoletniej tradycji i wysokiej renomie. Olimpiada Historyczna, rokrocznie przyciąga najlepszych młodych...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij