Informacje dla uczniów przyjętych do klas pierwszych LOB

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

W związku z licznymi pytaniami pojawiającymi się w ostatnim czasie przypominamy:

  1. Osoby zamierzające uczestniczyć w obozie integracyjnym, które jeszcze nie złożyły pisemnych Deklaracji udziału, proszone są o dopełnienie tej formalności w nieprzekraczalnym terminie do 13 sierpnia, do godz. 14.00. Wpłat na podany w Deklaracji nr konta dokonujemy do 15 sierpnia br.
  2. Szczegółowe informacje dotyczące wyjazdu integracyjnego (w tym miejsce i godzina zbiórki), zostaną zamieszczone na stronie Liceum po 20 sierpnia.
  3. Wszyscy uczniowie, którzy nie dostarczyli jeszcze zdjęć do legitymacji, kart zdrowia itp., proszeni są o niezwłoczne dopełnienie tej formalności.
  4. Uczniowie oddziałów utworzonych na podbudowie gimnazjum otrzymają podręczniki z biblioteki szkolnej w  pierwszych dniach września.
  5. W Liceum, każdy uczeń otrzymuje miejsce w szafce służącej do przechowywania butów, odzieży wierzchniej itp. Jednocześnie przypominamy, że na terenie Pałacu i wykorzystywanych przez nas obiektów oraz sal sportowych, obowiązuje zmiana obuwia.
  6. W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Sekretariatem Liceum, w godzinach od 8.00 do 15.00.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

IX MTB Boguchwała

IX MTB Boguchwała

 
WARSZTATY MATEMATYCZNE  W LOB

WARSZTATY MATEMATYCZNE W LOB

W dniu 12 września 2019r. w Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale dla wszystkich chętnych uczniów odbyły się Warsztaty Matematyczne...

 
 

NASZE SUKCESY »

Matura 2019 – podsumowanie

Matura 2019 – podsumowanie

W bieżącym roku szkolnym egzaminu maturalnego w skali kraju nie zdał niemal co  piąty uczeń, w województwie podkarpackim porażka stała się udziałem 19%...

 
I MIEJSCE MICHAŁA MACHOWSKIEGO W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE Z MATEMATYKI „APOLONIUSZ” 2018/2019

I MIEJSCE MICHAŁA MACHOWSKIEGO W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE Z MATEMATYKI „APOLONIUSZ” 2018/2019

Niezmiernie miło nam poinformować, że Michał Machowski, uczeń klasy IIb Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale, zajął I miejsce...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij