Informacje dla uczniów przyjętych do klas pierwszych LOB

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

W związku z licznymi pytaniami pojawiającymi się w ostatnim czasie przypominamy:

  1. Osoby zamierzające uczestniczyć w obozie integracyjnym, które jeszcze nie złożyły pisemnych Deklaracji udziału, proszone są o dopełnienie tej formalności w nieprzekraczalnym terminie do 13 sierpnia, do godz. 14.00. Wpłat na podany w Deklaracji nr konta dokonujemy do 15 sierpnia br.
  2. Szczegółowe informacje dotyczące wyjazdu integracyjnego (w tym miejsce i godzina zbiórki), zostaną zamieszczone na stronie Liceum po 20 sierpnia.
  3. Wszyscy uczniowie, którzy nie dostarczyli jeszcze zdjęć do legitymacji, kart zdrowia itp., proszeni są o niezwłoczne dopełnienie tej formalności.
  4. Uczniowie oddziałów utworzonych na podbudowie gimnazjum otrzymają podręczniki z biblioteki szkolnej w  pierwszych dniach września.
  5. W Liceum, każdy uczeń otrzymuje miejsce w szafce służącej do przechowywania butów, odzieży wierzchniej itp. Jednocześnie przypominamy, że na terenie Pałacu i wykorzystywanych przez nas obiektów oraz sal sportowych, obowiązuje zmiana obuwia.
  6. W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Sekretariatem Liceum, w godzinach od 8.00 do 15.00.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Informacje dla kandydatów

Informacje dla kandydatów

W związku z niekorzystnym okresem wyznaczonym kandydatom ubiegającym się o przyjęcie do klasy dwujęzycznej, na rejestrację w systemie elektronicznym, który...

 
Rzut oka na LOB z lotu ptaka

Rzut oka na LOB z lotu ptaka

Wszystkich obecnych i przyszłych uczniów zapraszamy do spojrzenia na siedzibę Liceum w Boguchwale z nowej, nietypowej perspektywy. W wyniku współpracy ucznia...

 
 

NASZE SUKCESY »

LOB – World School

LOB – World School

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że dziś otrzymaliśmy list podpisany przez Panią doktor Siva Kumari Dyrektora Generalnego International Baccalaureate...

 
Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Niezmiernie miło nam poinformować, że Michał Machowski tegoroczny absolwent klasy IIIB, Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale,...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij