,,Bliskie spotkanie z językiem angielskim na Malcie”

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Wykorzystując wakacyjną  przerwę od zajęć dydaktycznych część kadry LOB-u udała się na dwutygodniowe kursy szkoleniowe na słoneczną Maltę. Kursy odbywały się w ramach programu Erasmus+, konkursu z 2022r : Krótkoterminowe projekty na rzecz mobilności uczniów i kadry w sektorze edukacji szkolnej (KA122-SCH). Tytuł projektu to „Ciągły rozwój kadry kluczem do dalszego rozwoju szkoły” a projekt jest w pełni finansowany przez Unię Europejską.

Od 31.07. do 11.08.2023 r. w St. Julian’s  szkoliło się pięcioro naszych nauczycieli. Panie Karolina Gorzelany, Anna Jurzysta, Jadwiga Czachor oraz Barbara Binduga w ramach kursu „Fluency and English Language Development for Educational Staff”, miały okazję doskonalić umiejętności językowe w praktyce na poziomie B1 i B2. Pani Karolina Kulasza, w tym samym terminie, brała udział w kursie „CLIL”, podczas którego mogła poznać wiele praktycznych metod pracy z uczniami i dowiedzieć się, jak uczyć matematyki z wykorzystaniem języka angielskiego.

Oprócz aktywnej nauki uczestniczki miały także okazję wymiany cennych doświadczeń i praktyk z pedagogami niemal z całej Europy.

Dodatkiem była również możliwość zapoznania się z niezwykle bogatą ofertą kulturową tej malowniczej wyspy .

Po takiej dawce wiedzy, słońca i pozytywnych wibracji nauczyciele z pewnością wrócili do kraju pełni energii i wigoru, a doświadczenie zdobyte w czasie pobytu na Malcie  na pewno zaprocentuje podczas pracy w murach liceum.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Nowy rozdział w edukacji LOB

Nowy rozdział w edukacji LOB

Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale przystępują po raz pierwszy do matury międzynarodowej – International Baccalaureate...

 
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Mai Jachyry

Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Mai Jachyry

7 grudnia 2023 roku w Sali Kolumnowej im. Ojców Niepodległości Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego wręczono dyplomy Stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz...

 
 

NASZE SUKCESY »

Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Mai Jachyry

Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Mai Jachyry

7 grudnia 2023 roku w Sali Kolumnowej im. Ojców Niepodległości Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego wręczono dyplomy Stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz...

 
NAGRODA TPLOB ZA WYSOKIE LOKATY W NAUCE

NAGRODA TPLOB ZA WYSOKIE LOKATY W NAUCE

Z wielką przyjemnością przedstawiamy tegorocznych laureatów Nagrody Towarzystwa Przyjaciół Liceum Ogólnokształcącego w Boguchwale (TPLOB) za osiągnięcie...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij