Matura IBDP i co dalej?

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Odpowiedzi na to pytanie szuka wielu młodych ludzi, a spotkania z wyjątkowymi osobami często pozwalają  uwierzyć w siebie i dodają sił w dążeniu do celu.  9 października uczniowie klasy 3c i 4c,  realizujący program matury międzynarodowej i ich młodsi koledzy i koleżanki z klasy 1 i 2, planujący pójść w ich ślady, spotkali się z założycielami projektu Edunade, (EDUNADE – Michał Słowak). Jest to firma doradztwa akademickiego z siedzibą w Cambridge, której misją jest wspieranie uczniów z aspiracjami do studiowania za granicą w spełnianiu marzeń.

Goście spotkania – pan Michał Słowak i pan Mateusz Kostrz – absolwenci uczelni takich jak Erasmus University of Rotterdam, University of Cambridge czy Fudan University – przekazali uczniom wiedzę na temat życia i studiowania na wiodących uczelniach. Wskazówki bezcenne, dotyczące przygotowań do matury IB oraz praktyczne,  dotyczące wyboru uczelni i sposobów finansowania studiów przekazane przez założycieli Edunade, którzy opowiadali o własnych doświadczeniach i sukcesach, bardzo zmotywowały uczniów.

Wyszli ze spotkania bogatsi m.in. o wiedzę z zakresu PR i dziękując za porady sami kierują pierwszą do wszystkich,  którzy myślą o topowej edukacji -  Zapoznajcie się z projektem Edunade! Panowie wiedzą, jak osiągnąć sukces, bo sami go osiągnęli i chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Nowy rozdział w edukacji LOB

Nowy rozdział w edukacji LOB

Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale przystępują po raz pierwszy do matury międzynarodowej – International Baccalaureate...

 
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Mai Jachyry

Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Mai Jachyry

7 grudnia 2023 roku w Sali Kolumnowej im. Ojców Niepodległości Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego wręczono dyplomy Stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz...

 
 

NASZE SUKCESY »

Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Mai Jachyry

Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Mai Jachyry

7 grudnia 2023 roku w Sali Kolumnowej im. Ojców Niepodległości Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego wręczono dyplomy Stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz...

 
NAGRODA TPLOB ZA WYSOKIE LOKATY W NAUCE

NAGRODA TPLOB ZA WYSOKIE LOKATY W NAUCE

Z wielką przyjemnością przedstawiamy tegorocznych laureatów Nagrody Towarzystwa Przyjaciół Liceum Ogólnokształcącego w Boguchwale (TPLOB) za osiągnięcie...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij