Michał Słowak skończył Cambridge i… pomaga innym dostać się na najlepsze uczelnie na świecie!

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Przed 25 rokiem życia ukończył Cambridge, pracował w Konsulacie Generalnym RP w Szanghaju, odbył staż w Parlamencie Europejskim i założył własną firmę Edunade w Wielkiej Brytanii. Ot, skazany na sukces! Nic bardziej mylnego – historia Michała Słowaka jest dużo bardziej skomplikowana. W gimnazjum był fatalnym uczniem. Szkoła z internatem i międzynarodową maturą kompletnie go odmieniła. W ciągu trzech lat stał się najlepszym uczniem i zdał maturę z jednym z najwyższych wyników w szkole. I? Znów lekcja życia – nie znając realiów, bez pomocy profesjonalistów, nie miał szans na zagraniczne studia. Zrobił więc rok przerwy w życiorysie, wyjechał do Szanghaju, uzupełnił wszystkie niewiadome i po 12 miesiącach skutecznie aplikował na Uniwersytet w Glasgow, a potem w Cambridge. Dziś uczy innych, jak maksymalizować swoje szans w dostaniu się na najlepsze uniwersytety na świecie. We wrześniu odbył 40 spotkań z młodzieżą w Świętokrzyskim, skąd pochodzi. Kilka dni temu rozmawiał z wychowankami Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale koło Rzeszowa

Czytaj całość: https://biznesistyl.pl/ludzie/michal-slowak-skonczyl-cambridge-a-teraz-innym-pomaga-dostac-sie-na-najlepsze-uniwersytety-na-swiecie.html?fbclid=IwAR1-u5dDYLeCgBZ0HW8LkI_YEMoXLGSgHPjqCSSVzJooAUJiT6o1yU6o8K0

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Nowy rozdział w edukacji LOB

Nowy rozdział w edukacji LOB

Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale przystępują po raz pierwszy do matury międzynarodowej – International Baccalaureate...

 
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Mai Jachyry

Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Mai Jachyry

7 grudnia 2023 roku w Sali Kolumnowej im. Ojców Niepodległości Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego wręczono dyplomy Stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz...

 
 

NASZE SUKCESY »

Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Mai Jachyry

Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Mai Jachyry

7 grudnia 2023 roku w Sali Kolumnowej im. Ojców Niepodległości Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego wręczono dyplomy Stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz...

 
NAGRODA TPLOB ZA WYSOKIE LOKATY W NAUCE

NAGRODA TPLOB ZA WYSOKIE LOKATY W NAUCE

Z wielką przyjemnością przedstawiamy tegorocznych laureatów Nagrody Towarzystwa Przyjaciół Liceum Ogólnokształcącego w Boguchwale (TPLOB) za osiągnięcie...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij