Udział LOB w konferencjach dla Szkół IB

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

IB Global Conference, Dublin 2023

W dniach 5–8 października 2023 roku w Convention Center Dublin w Irlandii, odbyła się IB Global Conference and Heads World Conference dla przedstawicieli szkól IB z całego świata.

Tematem przewodnim tegorocznej konferencji była Edukacja dla inkluzywnej przyszłości. Grono prelegentów, ich wystąpienia i prezentacje, panele dyskusyjne i konferencje tematyczne były idealnym miejscem do zainspirowania się innymi nauczycielami z całego świata. Konferencji przyświecał główny cel, ujęty w następujące hasło: IB Global Conference daje Ci szansę na spotkanie, nawiązanie kontaktów i wymianę doświadczeń, a także odkrycie nowych pomysłów na Twój program IB. Ucz się od praktyków IB, zastanów się nad swoją praktyką i wyjdź z inspiracją i odnowioną energią, aby wrócić do swojej szkoły.

W konferencji uczestniczyła Zofia Machnicka, reprezentując Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale, jako koordynator IB DP.

Ogólnopolska Konferencja Szkół IB w Białymstoku 2023

W dniach 25-26 września 2023 r. w Białymstoku, miała miejsce Ogólnopolska Konferencja Szkół IB. Ogólnopolski zjazd Dyrektorów i Koordynatorów szkół średnich, które posiadają prawa przeprowadzania Matury Międzynarodowej (status Szkoły IB) był okazją do wymiany doświadczeń, nawiązania współpracy oraz dzielenia się dobrymi praktykami w zakresie IB.

W konferencji tej uczestniczyli: dyrektor Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale dr Michał Figura oraz koordynator IB DP w LOB Zofia Machnicka.

W roku poprzednim (2022) Konferencja Stowarzyszenia Szkół IB w Polsce, odbyła się w dniach 19-20 września w V Liceum Ogólnokształcącym we Wrocławiu. Dyrektorzy i Koordynatorzy z polskich Szkół IB autoryzowanych przez Organizację Matury Międzynarodowej spotkali się po ponad 2-letniej przerwie związanej z pandemią, aby wymienić się doświadczeniami, podsumować wspólne działania oraz zaplanować kolejne. We wrocławskiej konferencji Liceum Ogólnokształcące w Boguchwale reprezentowali: dyrektor LOB – dr M.Figura i koordynator IB w LOB – Z.Machnicka.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Nowy rozdział w edukacji LOB

Nowy rozdział w edukacji LOB

Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale przystępują po raz pierwszy do matury międzynarodowej – International Baccalaureate...

 
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Mai Jachyry

Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Mai Jachyry

7 grudnia 2023 roku w Sali Kolumnowej im. Ojców Niepodległości Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego wręczono dyplomy Stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz...

 
 

NASZE SUKCESY »

Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Mai Jachyry

Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Mai Jachyry

7 grudnia 2023 roku w Sali Kolumnowej im. Ojców Niepodległości Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego wręczono dyplomy Stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz...

 
NAGRODA TPLOB ZA WYSOKIE LOKATY W NAUCE

NAGRODA TPLOB ZA WYSOKIE LOKATY W NAUCE

Z wielką przyjemnością przedstawiamy tegorocznych laureatów Nagrody Towarzystwa Przyjaciół Liceum Ogólnokształcącego w Boguchwale (TPLOB) za osiągnięcie...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij