Klasa 3B rocznik 2012-2015 Wychowawca: Beata Perlak

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Klasa 3b była niezwykłą mieszanką wybuchową. Wśród nas były nie tylko humanistyczne dusze, osoby o uzdolnieniach artystycznych, ale również typowo ścisłe mózgi, którym nie straszne są żadne matematyczne łamigłówki. Nasza klasa liczyła 22 osoby: 14 fantastycznych dziewczyn i 8 pomocnych chłopaków.

Przewodniczący  klasy był osobą, która ma duże predyspozycje na zostanie w przyszłości prezydentem- Łukasz Pryk. Zastępcą natomiast niepozorna i spokojna Ela Knaś, ale jak wszyscy wiemy-cicha woda, brzegi rwie. Stanowisko skarbnika przypadło Anecie Sułkowicz, która przechowywała klasowe pieniądze na niskim procencie, przez co można było powiedzieć, że nie zdziera z nas skóry.

Pomimo wielu odmiennych zainteresowań, w godzinach szkolnych stawaliśmy się jednością, która się wzajemnie uzupełniała i pomagała każdemu w potrzebie. Trudno znaleźć słowa, które mogłyby w pełni opisać naszą wielostronność. Każdy z nas był wyjątkową, indywidualną jednostką, która upiększała klasę swoją niepowtarzalną osobowością i zdolnościami.

Na czele naszej klasy dzielnie stała i broniła nas niczym Joanna D’Arc swojej ojczyzny pani profesor Beata Perlak – nauczycielka języka polskiego. Była naszą wychowawczynią od drugiej klasy i pomimo tego krótkiego czasu, wszyscy bardzo zżyliśmy się z nią i zawsze w każdej sprawie mogliśmy liczyć na jej wsparcie i zrozumienie.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

W dniu 24 czerwca 2022 r. w Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Uroczystości...

 
Projekt Erasmus+ „CHEFS- Clean, Healthy Environment & Fit Students”

Projekt Erasmus+ „CHEFS- Clean, Healthy Environment & Fit Students”

Miło jest nam poinformować, że Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale po raz kolejny zostało beneficjentem projektu Erasmus+,...

 
 

NASZE SUKCESY »

Zwycięstwo w XIII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Zwycięstwo w XIII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego

Sukcesy uczniów LOB-u stanowią dla nas powód do dumy i satysfakcji.  Z wielką radością przyjęliśmy zatem wiadomość o zajęciu przez Miłosza Jachyrę...

 
Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Uczeń LOB Laureatem Olimpiady Historycznej

Ogólnopolska Olimpiada Historyczna to przedsięwzięcie o długoletniej tradycji i wysokiej renomie. Olimpiada Historyczna, rokrocznie przyciąga najlepszych młodych...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij