Nauczyciele LOB ponownie w Richard Language Collage w Wielkiej Brytanii

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Nauczyciele Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale od 16 lipca bieżącego roku biorą aktywny udział w intensywnym kursie dedykowanym nauczycielom dwujęzycznym, realizowanym w Wielkiej Brytanii w ramach projektu „Mobility of school education staff” przez Richard Language College. Zajęcia odbywają się w niewielkich wielonarodowych grupach o zróżnicowanym profilu. Dobór grup wedle predyspozycji i potrzeb uczestników kursu pozwala na rozwój warsztatu pracy oraz na znaczące wzbogacenie wiedzy ogólnej ze szczególnym naciskiem na aspekty kulturowe. Niezwykle istotny wymiar dla nauczycieli z Boguchwały ma także wymiana doświadczeń metodycznych i dobrych praktyk z pedagogami pracującymi w innych często bardzo egzotycznych krajach. Pobyt w Wielkiej Brytanii jest też niepowtarzalną okazją do uzupełniania literatury fachowej w niezbędne pozycje w języku angielskim oraz w podręczniki i inne materiały edukacyjne, które będą wykorzystywane do realizacji zajęć nauczanych dwujęzyczne w LOB.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

Informacja dla kandydatów

Informacja dla kandydatów

Przypominamy, że drugi termin sprawdzianu kompetencji językowych, w Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale, wyznaczono na dzień...

 
Powiem Ci, dlaczego LOB – cz.2

Powiem Ci, dlaczego LOB – cz.2

Wchodząc na poniższy link, wszyscy zainteresowani, mogą wczytać się we wspomnienia i opinie naszych absolwentów, wyrażane przez ich komiksowych awatarów...

 
 

NASZE SUKCESY »

LOB – World School

LOB – World School

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że dziś otrzymaliśmy list podpisany przez Panią doktor Siva Kumari Dyrektora Generalnego International Baccalaureate...

 
Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Niezmiernie miło nam poinformować, że Michał Machowski tegoroczny absolwent klasy IIIB, Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale,...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij