Nauczyciele LOB ponownie w Richard Language Collage w Wielkiej Brytanii

 

KALENDARIUM

  • No upcoming events
AEC v1.0.3

Nauczyciele Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale od 16 lipca bieżącego roku biorą aktywny udział w intensywnym kursie dedykowanym nauczycielom dwujęzycznym, realizowanym w Wielkiej Brytanii w ramach projektu „Mobility of school education staff” przez Richard Language College. Zajęcia odbywają się w niewielkich wielonarodowych grupach o zróżnicowanym profilu. Dobór grup wedle predyspozycji i potrzeb uczestników kursu pozwala na rozwój warsztatu pracy oraz na znaczące wzbogacenie wiedzy ogólnej ze szczególnym naciskiem na aspekty kulturowe. Niezwykle istotny wymiar dla nauczycieli z Boguchwały ma także wymiana doświadczeń metodycznych i dobrych praktyk z pedagogami pracującymi w innych często bardzo egzotycznych krajach. Pobyt w Wielkiej Brytanii jest też niepowtarzalną okazją do uzupełniania literatury fachowej w niezbędne pozycje w języku angielskim oraz w podręczniki i inne materiały edukacyjne, które będą wykorzystywane do realizacji zajęć nauczanych dwujęzyczne w LOB.

 

 

<< wstecz

O tym się mówi »

CO WCHODZI W SKŁAD MATURY MIĘDZYNARODOWEJ?

Oceny z 6 egzaminów końcowych. Oceny z obowiązkowych prac pisemnych wykonywanych przez uczniów w ciągu dwóch lat trwania programu, Zaliczony Extended Essay...

 
Naukowy sukces absolwenta LOB

Naukowy sukces absolwenta LOB

Bardzo miło nam poinformować, cytując wpis zamieszczony na stronie internatowej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, że pan Maciej Bryś [absolwent...

 
 

NASZE SUKCESY »

Naukowy sukces absolwenta LOB

Naukowy sukces absolwenta LOB

Bardzo miło nam poinformować, cytując wpis zamieszczony na stronie internatowej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, że pan Maciej Bryś [absolwent...

 
Matura 2019 – podsumowanie

Matura 2019 – podsumowanie

W bieżącym roku szkolnym egzaminu maturalnego w skali kraju nie zdał niemal co  piąty uczeń, w województwie podkarpackim porażka stała się udziałem 19%...

 
 
 
 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij